Pirmdienas horoskops: 8. jūlijs

Foto: Masarik/Shutterstock

Horoskops pirmdienai, 8. jūlijam.

AUNS

Daudz enerģijas un atkal ir iespējas būt pirmajās rindās. Piemērots laiks personības izaugsmei, jauniem plāniem un aktīvai rīcībai. Izveido plānu visai nedēļai, lai darbi rit bez aizķeršanās.

VĒRSIS

Klāt ir tavs veiksmes laiks. Daudzi dzīvo atvaļinājuma noskaņās, bet tev pirmajā vietā karjera vai bizness, kas nākotnē stāvokli bankas kontā darīs tīkamāku. Koncentrējies uz svarīgo.

DVĪŅI

Rūpīgi jāizvērtē, ko un kad darīsi. Ja ķersies pie vairākām lietām vienlaikus, čiks vien sanāks. Var rasties jaunas, negaidītas iespējas, tikai nevajadzētu kārtot darījumus ar draugiem

VĒZIS

Strādāsi nepaguris, lai maciņš pildās. Taču ir vērts pārskatīt projektus, līgumus un norunas, izvērtēt ieguldītā darba atbilstību atalgojumam un novērtēt izdevīgumu.

LAUVA

Nedēļu sāksi iedvesmas pilns, labā garastāvoklī un bārstīsi asprātības. Viegli veidosies kontakti un nepiespiestā gaisotnē iespējamas sekmīgas lietišķās sarunas.

JAUNAVA

Šodien nopietna runāšana un darīšana. Pienākumu daudz, bet ar savām zināšanām un uzcītību stiprināsi autoritāti, kas vēlāk var pavērt ceļu jaunām iespējām.

SVARI

Darbā situācijas, kas saviļņos emocijas. Noskaiti līdz desmit un necīnies par lietām, ko nevari ietekmēt. Bet ko vari – to dari. Kolēģi ieklausīsies bezkaislīgos, loģiskos argumentos.

SKORPIONS

Nedēļas sākums ļoti nopietns. Ne kripatiņas no vasaras viegluma vai aušīguma. Ik pa brīdim būs filozofiskas pārdomas par globālām tēmām un pasaules lietu kārtību.

STRĒLNIEKS

Sajūta tāda, ka notiek kaut kas būtisks, bet tev par to nav informācijas, un arī intuīcija neko priekšā nepasaka. Gan īstajā brīdī tās kārtis pašas atklāsies. Viss notiek tā, kā tam jānotiek.

MEŽĀZIS

Daudz iespēju: parādīt zināšanas, stiprināt autoritāti, ķerties pie jauniem, ienesīgiem projektiem. Kad ir darbs un stabili ienākumi, tad prāts un sirds mierīga.

ŪDENSVĪRS

Būsi gatavs pārvarēt jebkādus šķēršļus, lai sasniegtu iecerēto. Pašam būs skaidrs, kas jādara, bet kolēģu vai darījuma partneru dēļ var rasties sajūta, ka darbi uz priekšu virzās gausi.

ZIVIS

Nedēļas sākums lēnīgs. Daudz ideju, taču nav tā sajūta, ka jāatrota piedurknes un ar pilnu jaudu tūdaļ jāķeras pie darāmā. Iestājies vasaras laiskums un pagurums.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu