2. maijā sociālajos tīklos un sarakstēs starp cilvēkiem parādījās skandalozs video, kurā redzams, kā latviešu basketbolists, Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) basketbolists, kluba Dalasas "Mavericks" spēlētājs Kristaps Porziņģis iesaistījies kautiņā.

Pēc notikuša saviem paziņām ar balss ieraksta starpniecību kautiņu komentējis arī pats basketbolists.

Publiskotajos kadros redzams, ka Liepājā, Zivju ielā netālu no naktskluba "Cukurfabrik" stāv pamatīgs bariņš cilvēku, starp kuriem ir arī Kristaps Porziņģis ar pārsistu, asiņojošu aci un saplēstu kreklu. Video novērojams, ka Porziņģis ir pamatīgi "uzvilcies", agresīvi pagrūž pretī stāvošo meiteni un dodas skaidroties.

Privātajās sarakstēs nopludinātajā audio ierakstā dzirdams, kā Porziņģis atstāsta konflikta gaitu.

“Man tur piečakarējās, uzkrāmēja man pirmo, tad es sāku maukt atpakaļ. Tad tur it kā norimās vienu brīdi. Vienu manējo jau tur uzreiz noguldīja, nē, divus noguldīja uzreiz. Kaut kādi karostnieki (personas no Karostas red.piez.). Un tad norimās... Tad viens ar krēslu meta – trāpīja man pa galvu un vēl vienam čomam... Vairāki tur tie krēsli lidoja. Un tad atkal!" skaidroja sportists.

Kā noprotams no Porziņģa teiktā, viņam nebija lauzta roka, kā iepriekš baumots.

"Tad es to vienu noķēru, noguldīju. Sadauzīju viņam normāli seju un tad kaut kā mani nogrūda nost, es cēlos un kāpos atpakaļ, bet viens man tur tā uztrāpīja – to pieri pārsita. Visa seja asiņaina, bet tā viss labi, to roku tikai mazliet sačakarēju, bet būs labi," atstāstīja Porziņģis.

Notikušo komentēja arī Liepājas iedzīvotāji, apgalvojot, ka pie kluba ieejas pēc kautiņa pavēries drūms skats - bruģis bijis notraipīts ar asinīm. 

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova, 12.maijā plkst. 4.51 Valsts policijā saņemts izsaukums par konfliktu Liepājā, Zivju ielā.

Likumsargiem ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka vairākas personas savstarpēji konfliktēja un vizuāli bija redzams, ka ir cietuši cilvēki.

Lai izšķirtu konfliktu, Valsts policijas amatpersonām bija jāpielieto speclīdzekļi - piparu gāze. Kad konflikts tika izšķirts, divas 1994. un 1992. gadā dzimušas personas tika nodotas mediķiem apskatei.