Asinis un lidojoši krēsli - Kristaps Porziņģis komentē kautiņu Liepājā un gūtās traumas (32)

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

12. maijā sociālajos tīklos un sarakstēs starp cilvēkiem parādījās skandalozs video, kurā redzams, kā latviešu basketbolists, Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) basketbolists, kluba Dalasas "Mavericks" spēlētājs Kristaps Porziņģis iesaistījies kautiņā. Tagad notikušo pēc daudzām spekulācijām saviem paziņām ar balss ieraksta starpniecību it kā komentējis arī pats basketbolists.

Publiskotajos kadros redzams, ka Liepājā, Zivju ielā netālu no naktskluba "Cukurfabrik" stāv pamatīgs bariņš cilvēku, starp kuriem ir arī Kristaps Porziņģis ar pārsistu, asiņojošu aci un saplēstu kreklu. Video novērojams, ka Porziņģis ir pamatīgi "uzvilcies", agresīvi pagrūž pretī stāvošo meiteni un dodas skaidroties.

Privātajās sarakstēs nopludinātajā audio ierakstā dzirdams, kā Porziņģis atstāsta konflikta gaitu.

“Man tur piečakarējās, uzkrāmēja man pirmo, tad es sāku maukt atpakaļ. Tad tur it kā norimās vienu brīdi. Vienu manējo jau tur uzreiz noguldīja, nē, divus noguldīja uzreiz. Kaut kādi karostnieki (personas no Karostas red.piez.). Un tad norimās... Tad viens ar krēslu meta – trāpīja man pa galvu un vēl vienam čomam... Vairāki tur tie krēsli lidoja. Un tad atkal!" skaidroja sportists. 

Kā noprotams no Porziņģa teiktā, viņam neesot lauzta roka, kā iepriekš baumots.

"Tad es to vienu noķēru, noguldīju. Sadauzīju viņam normāli seju un tad kaut kā mani nogrūda nost, es cēlos un kāpos atpakaļ, bet viens man tur tā uztrāpīja – to pieri pārsita. Visa seja asiņaina, bet tā viss labi, to roku tikai mazliet sačakarēju, bet būs labi," atstāstīja Porziņģis.

Līdz šim par kautiņu internetā klejoja pretrunīga informācija, par to vēstot arī respektabliem ārzemju medijiem.

Porziņģis šovasar kļūs par ierobežoti brīvo aģentu, bet "Mavericks" pēc viņa piesaistīšanas likusi noprast, ka varētu piedāvāt latvietim maksimālo līgumu.

Porziņģis šajā sezonā turpināja dziedēt pērn februārī gūti krustenisko saišu savainojumu, kā dēļ laukumā neatgriezās.

Līdz šim viņš savas NBA karjeras laikā 186 spēlēs vidēji iemetis 17,8 punktus un izcīnījis 7,1 atlēkušo bumbu. Savukārt iepriekšējā sezonā viņš 48 spēlēs caurmērā guva 22,7 punktus, izcīnīja 6,6 atlēkušās bumbas un bloķēja 2,4 metienus.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām