Mārim Ziediņam otrā rezultatīvā spēle pēc kārtas

Māris Ziediņš ECHL Stoktonas «Thunders» sastāvā otrajā spēlē pēc kārtas guva rezultativitātes punktus. Viņa kontā vārti un rezultatīva piespēle. Stoktonas «Thunders» vēlreiz pārspēja Deitonas «Bombers» ar 4:2.

Pirmajā periodā spēle bija līdzīga. Metienu attiecība — 16:15 «Bombers» labā. Pirmā pie vārtu guvuma spēles piecpadsmitajā sekundē tika «Thunders», bet minūti vēlāk Deitona rezultātu izlīdzināja. Rezultatīva bija perioda pēdējā minūte, kad Māris Ziediņš atkal vadībā izvirzīja Stoktonu.

Otrajā periodā pārsvars piederēja «Bombers». Viņi izdarīja 22 metienus, kamēr «Thunders» tikai 11. Šajā trešdaļā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Ceturtos vārtus Stoktonas labā piecdesmitajā minūtē pēc Māra Ziediņa piespēles guva Maiks Lalonds.

Māris Ziediņš 39 spēlēs guvis 27 (13+14) rezultativitātes punktus.