Noklausies grupas «Morning After» jauno dziesma «Dance 4 me»

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: morningafter.lv

Grupa «Morning After» piedāvā jaunu dziesmu [s:13045] kas ir kā stāsta turpinājums jau atpazīstamajai dziesmai «Saucu Tevi». Dziesma ierakstīta Latvijas Radio pirmajā studijā, izmantojot ieraksta laiku, kas iegūts uzvarot projekta «Pēdas» jauno grupu konkursā pagājušā gada nogalē.

«Morning After» - rīts pēc prieka vai skumjām, bezmiega vai sapņiem - mūzika, kas paceļ spārnos! uzsākot 2006. gadu ar grupas sastāva izmaiņām, «Morning After» turpina Latvijā aizsāktās tradīcijas jazz, funk, disco un soul mūzikas virzienos.

«Dziesmas «Dance 4 Me» ideja «nāca» ilgi. Bet, kad sākām domāt par savām iekšējām izjūtām un situāciju, kurā patreiz atradāmies, tad vienā mirklī, bez vārdiem izveidojās noskaņa,» stāsta grupas vokāliste Agate Dombrovska. «Ierakstīšanas process bija daudz organizētāks. K.Krievkalns uzreiz uztvēra mūsu domu, un idejas ieguva reālu skanējumu,» papildina grupas pianists Māris Vitkus.

Starp citu, tuvākie grupas koncerti, kuros būs iespējams dzirdēt arī šo dziesmu, notiks 11. maijā Rīgā Mežciema teritorijā projekta «Pēdas» organizētajā talkā, un 31. maijā Gulbenes Sporta centrā.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu