Liels pieprasījums pēc kinofilmas «Rīgas sargi» biļetēm

Jau pirmajā kinofilmas «Rīgas sargi» biļešu tirdzniecības dienā skatītāju interese par biļetēm bija ievērojama – kopumā kinoteātra «Rīga», Rīgas Kongresu nama un SIA «Biļešu serviss» kasēs un internetā tika pārdotas un rezervētas 1159 biļetes uz seansiem Rīgas pilsētā.

«Rīgas Kultūras aģentūra» sadarbībā ar SIA «Biļešu serviss» biļešu tirdzniecību uz pēdējo gadu ievērojamākās Latvijas spēlfilmas «Rīgas sargi» seansiem uzsāka šā gada 1. novembrī.

Kinofilmas pirmizrāde notiks Lāčplēša dienā – 11. novembrī pulksten 11:00 Rīgas Kongresu nama Lielajā zālē un kinoteātra «Rīga» Mazajā zālē. Pirmie kinofilmas seansi tiks nodoti plašākam sabiedrības vērtējumam, nevis rezervēti slēgtiem pasākumiem.

Rūpējoties par plašāku sabiedrības grupu iespējām noskatīties jauno Latvijas kino projektu, «Rīgas Kultūras aģentūra» ir saglabājusi zemākās kino apmeklējuma biļetes cenas Rīgā. Ieejas biļetes cena uz dienas seansiem Rīgas Kongresu namā un kinoteātrī «Rīga» maksās Ls 2,00, bet vakara seansos – Ls 3. Otrdienās kinoteātrī «Rīga» īpaša atlaide – biļetes uz visiem seansiem maksā tikai Ls 1,50. Citās Latvijas pilsētās filmas «Rīgas sargi» biļešu cenas tiks noteiktas saskaņā ar vietējo kinoteātru cenrāžiem.

Arī citās Latvijas pilsētās kinofilma «Rīgas sargi«» būs skatāma sākot ar 11. novembri. Šajā datumā kinofilmas demonstrācija tiks uzsākta Ventspils un Valmieras kinoteātros, savukārt no 20. novembra filma būs skatāma Madonā, no 26. novembra – Cēsīs, no 27. novembra – Smiltenē, no 3. decembra – Viesītē, no 7. decembra – Daugavpilī, no 10. decembra – Dobelē, no 14. decembra – Talsos, 15. decembrī – Tilžā, no 16. decembra – Rēzeknē, no 21. decembra – Ludzā. Vēl tiks precizēti datumi filmas demonstrācijas uzsākšanai Liepājā un Ogrē.

Kinofilma «Rīgas sargi» vēsta par patiesu draudzību un īstu mīlestību uz Latvijas neatkarības cīņu fona. Pirmais pasaules karš ir beidzies. Mārtiņš pēc daudziem gadiem, kas pavadīti, karojot svešumā, atgriežas Latvijā pie līgavas Elzas. Viņš nenojauš, ka izšķirīgā cīņa – gan par Elzas sirdi, gan par jaundibināto Latvijas valsti – vēl tikai priekšā. Vācu karaspēks krievu virsnieka Pāvela Bermonta vadībā grasās sagrābt Rīgu, un šķiet, ka vienīgā Latvijas cerība iepretī vācu pārspēkam ir Sabiedroto valstu atbalsts. Taču Mārtiņš ar saujiņu drošsirdīgo ir gatavs cīnīties. Rīgas sargu varonība nostiprina ticību Latvijas valstij gan pašu zemē, gan ārvalstīs.


Uz augšu