«A-Eiropas» solists iestājies Tautas partijā

FOTO: AFI

Grupas «A-Eiropa» solists Artūrs Duboks atteicies no piedāvājuma startēt LNT šovā «Zvaigžņu lietus 2», kā iemeslu norādot iesaistīšanos politikā, raksta «Kas Jauns».

Artūrs Duboks žurnālam apliecina, ka viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc atteicis dalību «Zvaigžņu lietū», bijusi viņa kļūšana par Tautas partijas biedru. Tiesa gan, mūziķis neslēpj to, ka piedāvātā dueta partnere viņam neesot šķitusi piemērota. Lai arī Duboks neatklāj šova dalībnieces vārdu, «Kas Jauns» apgalvo, ka tā ir dejotāja Viola Abramova, kas nu šovā piedalās kopā ar Dailes teātra aktieri Gundaru Silakaktiņu.

«Es varētu piedalīties dalībnieku vērtēšanā kā žūrijas loceklis vai iesaistīties raidījuma veidošanā kā producents, tomēr nespēju sevi iedomāties kā konkursantu. Līdz šim esmu sevi pierādījis kā nopietns mūziķis, komponists un kino producents. Uzskatu, ka iesaistīšanās televīzijas šovos nav saskaņā ar to, kā esmu sevi pozicionējis un ar ko nodarbojos,» žurnālam «Kas Jauns» stāsta Duboks, piebilstot to, ka saprot - politikā ir iesācējs, kam vēl daudz jāapgūst. «Tomēr esmu spara pilns darboties,» apgalvo Duboks.

Uz augšu