Haralds Šlegelmilhs Vācijā startēs no trešās pozīcijas

FOTO: Trident Racing

Nedēļas nogalē notiek «Formula Master» čempionāta sestais posms Vācijā, Ošerslēbenas trasē. Posma divos braucienos gatavs piedalīties arī Latvijas autosportists Haralds Šlēgelmilhs, turpinot cīņu par čempionāta medaļām.

Vakar (piektdien) Latvijas pilots Haralds Šlēgelmilhs aizvadīja divas brīvo treniņu sesijas, bet vakarā, pl. 17:30 pēc Latvijas laika notika kvalifikācijas brauciens. Sestdien un svētdien pa vienam «Formula Masters» sestā posma braucienam. Sestdienas sacīkste sāksies pl.13.30 pēc Latvijas laika, bet svētdienas brauciena starts pl. 15.05.

Kvalifikācijas braucienā H.Šlegelmilhs uzrādīja trešo labāko rezultātu (1:21:316) un rītdienas braucienu uzsāks no trešās starta pozīcijas. Pirmo starta pozīciju nodrošināja seriāla līderis Kriss Van der Drifts, bet no otrās starta vietas sacīksti uzsāks Fabio Leimers.

Pirms sacīkstes Vācijā «Trident Racing» pilots Haralds Šlēgelmilhs atrodas kopvērtējuma trešajā pozīcijā. Tā kā Ošerslēbenas trasi Šlēgelmilhs labi pazīst no cīņām iepriekšējos gados citos čempionātos, šis posms ir laba iespēja ievērojami papildināt punktu bagāžu, lai nostabilizētu pašreizējo pozīciju.

Vairāk nekā mēnesi garā pauze radījusi izmaiņas Haralda pārstāvētajā itāļu «Trident Racing» komandā. No komandas bijuši spiest aiziet abi līdzšinējie Haralda biedri dānis Kaspers Andersens un spānis Alehanro Nuness. Andersena gadījumā pilots nespēja vienoties ar komandu par tālākās sadarbības nosacījumiem, savukārt Nuness, kurš jau tā aizvadīja sacīkstes, būdams komandai parādā, zaudēja vienu no saviem sponsoriem, līdz ar to pilnībā zaudējot iespēju norēķināties par startu «Trident Racing» sastāvā.

Līdz čempionāta beigām vēl trīs posmi – pēc sacīkstēm Ošerslēbenā sekos divi posmi Itālijā – Imolas un Moncas trasēs.

Uz augšu
Back