Verpakovskim uzvaras vārti pret «Kavala»

Grieķijas čempionāta spēlē šodien uzvaras vārtus guva Latvijas izlases uzbrucējs Māris Verpakovsks, palīdzot «Ergotelis» ar 1:0 pārspēt «Kavala» futbolistus.

Verpakovskis šo maču sāka pamatsastāvā un precīzi sita 24. minūtē, turklāt nospēlēja 90 minūtes un tika nomainīts tikai tiesneša pieliktajā laikā.

Līdz ar to Verpakovskis Grieķijas čempionātā šajā sezonā guvis trīs vārtus. Pirmos divus vārtus viņš guva oktobra sākumā, kad «Ergotelis» izbraukumā ar 4:2 uzvarēja Tripoles «Asteris».

Čempionāta kopvērtējumā «Ergotelis» komanda ar 21 punktu 13 spēlēs pakāpās uz ceturto vietu, bet «Kavala» komanda ar 18 punktiem ieņem sesto vietu.