Profesors Rubins piesaka savu kandidatūru veselības ministra amatam

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Latvijas un Baltijas Dermatovenerologu asociāciju prezidents, profesors Andris Rubins pieteicis pats savu kandidatūru veselības ministra amatam.

Viņš vēstulē premjerministram Valdim Dombrovskim norādījis (JL), ka ir gatavs uzņemties veselības ministra pienākumus, ja premjers viņu šim amatam izvirzīs un Saeima viņa kandidatūru atbalstīs.

«Man ir savs skatījums, kā var uzlabot veselības aprūpi Latvijā, sniegt iedzīvotājiem nepieciešamo kvalitatīvu medicīnas palīdzību un medicīnas zinātnes attīstību pašreizējos apstākļos, ekonomējot līdzekļus nesamērīgi lielajiem administratīvajiem izdevumiem un novirzot tos iedzīvotāju medicīniskajai aprūpei,» vēstulē valdības vadītājam raksta Rubins.

Viņš arī ir gatavs premjeram izskaidrot savus priekšlikumus par Veselības ministrijas darba efektivitātes un budžeta ekonomijas iespējām, ja premjers viņu uzaicinās uz tikšanos.

Jau vēstīts, ka pagaidām apstiprināšanā Saeimā tiek virzīts vien ārlietu ministra amata kandidāts Aivis Ronis, bet tieslietu un veselības ministra amata kandidāti vēl tiek meklēti.

Uz augšu