Platača meklēšanā ekstrasensi vēl nav iesaistīti

FOTO: Scanpix/Reuters

Pagaidām Zvērinātu advokātu padome uzticas likumsargiem un paļaujas tikai uz to darbu saistībā ar pazudušā kolēģa Aināra Platača meklēšanu. Ekstrasensi pagaidām advokāta meklēšanā nav iesaistīti.

Tikmēr laikraksts «Neatkarīgā» sazinājies ar dziednieci Gaidu Lākuti, lai noskaidrotu, vai Platača meklēšanā varētu palīdzēt ekstrasenss. Viņa stāsta, ka lūgumi atrast pazudušas personas izskan bieži un ekstrasenss vairākumā gadījumu spēj palīdzēt. Tomēr informācija bieži vien ir ļoti intīma, tāpēc to nevar stāstīt kuram katram.

Dziedniece norāda, ka Platača lietā nav iedziļinājusies, taču savas vīzijas viņai radušās.

Advokāta pazušana, pēc ekstrasenses domām, noteikti saistīta ar viņa darbu. «Viņš zināja ļoti vērtīgu informāciju, kas kādam varēja draudēt ar cietumu un kādam – ar nāvi. Iespējams, ka viņa kolēģi ļoti labi zina, par kuru lietu ir runa,» laikrakstam sacījusi Lākute.

Dziedniece Lākute portālam «Apollo» pastāstīja, ka viņa sarunā ar laikrakstu uzsvērusi: lai ekstrasenss palīdzētu atrast bezvēsts pazudušo, tas jālūdz kādam tuviniekam. Notikušajā viņa nav iedziļinājusies, tādēļ viņas sacītais par pazudušo advokātu nav bijis uztverams kā svarīga informācija un nav publicēšanai.

Platača kolēģis Aloizs Vaznis «Neatkarīgajai» atklāj, ka advokāti pagaidām uzticas likumsargiem un ekstrasenss neesot iesaistīts. Vaznis arī norāda, ka raidījuma Nekā personīga sižets, kurā bija teikts, ka Platacis pazušanas vakarā uz īsu brīdi ieradies savās mājās, ir spekulatīvs. «Nezinu, kur viņi ņēmuši šādu informāciju, mēs zinām, ka Ainārs nebija mājās».

Policijai pagaidām advokātu atrast nav izdevies.

Uz augšu