Valdis Valters apņēmis jaunu sievu

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: LETA/Edijs Pālens

Leģendārais basketbolists, tagad treneris, Valdis Valters(53) salaulājies ar ilggadējo draudzeni Agnesi Timofejevu (30), vēsta žurnāls «Kas Jauns».

Aptuveni desmit gadus ilgās pāra attiecības nu esot oficiāli noformētas un Agnese pārgājusi vīra uzvārdā. Laulības notikušas jau vasarā, bet tā kā šis fakts nav ticis īpaši afišēts, tas līdz šim plašākai sabiedrībai nav bijis zināms.

Agrāk Valdis Valters bijis laulībā ar izdevniecības «Jumava» projektu vadītāju Zentu Valteri un pasaulē nākuši abi Valtera dēli - basketbolisti Sandis un Kristaps. Kā vēsta «Kas Jauns», deviņdesmito gadu beigās šajā laulībā iestājusies krīze. Pēc 24 kopdzīves gadiem oficiāli pāris izšķīries 2001. gadā.

Zenta Valtere par attiecībām ar Valdi kādā intervijā esot atklājusi: «Mums ar Valdi divdesmit četros kopdzīves gados bija viss - liela mīlestība, kaisle, strīdi, otrais mīlestības vilnis arī. Par to visu esmu pateicīga un neko nenožēloju.» Arī Zentai jau ilgāku laiku esot citas attiecības.


Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu