Masaļskis atkal «spīd», «Jugra» izvirzās vadībā sērijā

Latviešu vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas «Jugra» šodien Gagarina kausa pirmās kārtas sērijas trešajā mačā savā laukumā ar 4:3 uzvarēja Magņitogorskas «Metallurg».

Masaļskis šajā mačā atvairīja 36 no 39 Magņitogorskas hokejistu metieniem, palīdzot «Jugra» sērijā panākt 2-1.

Jāpiebilst, ka pēc pirmās trešdaļas «Jugra» bija vadībā ar 3:0, tomēr otrās trešdaļas vidū rezultāts bija 4:3.

Uzvarētāju labā vārtus guva Aleksejs Pepeļajevs, Andrejs Sidjakins, Mihails Tjuļapkins un Kirils Petrovs, bet «Metallurg» rindās ar precīziem metieniem izcēlās Sergejs Fjodorovs, Juhamati Āltonens un Envers Lisins.

Sērijas otrajā spēlē Masaļskis atvairīja 36 no 37 metieniem, palīdzot «Jugra» komandai viesos uzvarēt ar 2:1, bet pirmajā mačā latvietis palika rezervē, kad Hantimansijskas komanda zaudēja ar 2:4.