Vasiļjevam divi vārti, Krēfelde zaudē pagarinājumā

Vācijas hokeja līgā (DEL) ar diviem rezultativitātes punktiem un lietderības koeficentu +2 trešdien atzīmējās latviešu hokejists Herberts Vasiļjevs.

Uzbrucēja pārstāvētā komanda Krēfeldes «Pinguine» savā laukumā ar rezultātu 3:4 pagarinājumā zaudēja Volfsburgas «Grizzly Adams» hokejistiem un sērijā Krēfelde ir zaudētājos ar 0-2.

Vasiļjevs jau mača 24. sekundē atklāja rezultātu, bet pirmā perioda 12. minūtē skaitliskajā mazākumā savai komandai guva otros vārtus, panākdams 2:1.

Otrajā trešdaļā Kens Magovans rezultātu izlīdzināja, bet trešajā periodā abas komandas vēlreiz apmainījās ar vārtu guvumiem. Pagarinājuma 3. minūtē «krēfeldieši» iekrita uz spēlētāju maiņu un Džons Lalibērs izgājienā viens pret vienu Volfsburgas komandai guva uzvaras vārtus.