Daugaviņš gūst vārtus, «Senators» pirmais zaudējums sērijā

Latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Binghemtonas «Senators» komanda aizvadītajā naktī piedzīvoja pirmo zaudējumu AHL Kaldera kausa otrajā kārtā.

«Senators» hokejisti savā laukumā ar 2:3 piekāpās Portlendas «Pirates», tādejādi rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām ir kļuvis 2-1 «Senators» labā.

Aizvadītajā cīņā Daugaviņš otrās trešdaļas 15. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, izvirzot mājiniekus vadībā ar 2:1. Tomēr pēdējā trešdaļā «Pirates» guva divus vārtus, turklāt uzvaras metiens Tima Konboja izpildījumā padevās tikai 13 sekundes līdz spēles beigām.

Kopumā Daugaviņš šajā mačā izdarīja divus metienus un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Sērijas ceturtā spēle notiks naktī uz otrdienu pēc Latvijas laika Binghemtonā. Turpat paredzēta arī piektā spēle, kas notiks naktī uz trešdienu pēc Latvijas laika.