Dārziņam pirmie vārti sezonā, «Ak Bars» zaudē Ufā

KHL regulārās sezonas spēlē šodien Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas «Ak Bars» komanda viesos ar 4:5 zaudēja Ufas «Salavat Julajev».

Dārziņš šajā mačā guva vienus vārtus, otrās trešdaļas 10. minūtē vienādos sastāvos panākot izlīdzinājumu 3:3. Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja nepilnas 14 minūtes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem.

«Ak Bars» komandas labā vārtus guva arī Jarko Immonens, Aleksejs Tereščenko un Nikolajs Lemtjugovs, bet «Salavat Julajev» rindās ar precīziem metieniem izcēlās Sergejs Zinovjevs, Miroslavs Blataks, Rihards Stehliks, Igors Grigorenko un Aleksandrs Svitovs, kurš 58. minūtē guva uzvaras vārtus.

Atgādinām, ka sezonas pirmajā spēlē «Ak Bars» ar 5:2 pieveica Rīgas «Dinamo», bet Dārziņš ar rezultativitāti neizcēlās.

Šajā video sākumā varēsiet redzēt Dārziņa gūtos vārtus, kuri netika ieskaitīti, bet video beigās būs redzami arī oficiāli atzītie vārti: