Kivičs, Džilindžers un Rešetins tikuši pie meitām

FOTO: Apollo

Par vienu meitiņu kuplākas kļuvušas režisora Dž.Dž.Džilindžera, aktiera Intara Rešetina un mūziķa Andra Kiviča ģimenes, vēsta žurnāls «Kas Jauns».

Džilindžers un aktrise Elīna Dzelme savu kopējo pirmdzimto sagaidījuši pasaulē 2. jūlijā. Meitiņai dots vārds Hanna. Dzelme un Džilindžers salaulājušies pagājušā gada maijā. Džilim šī jau ir piektā laulībā un Hanna ir viņa otrais bērns.

Īpaša dāvana tikusi aktierim Intaram Rešetinam (31), kuram vārda dienā - 1.jūlijā - pasaulē nākusi otrā meitiņa. Intara un Zandas Rešetinas-Zariņas (32) ģimenē jau aug sešgadniece Elīza Marija, bet nu ģimenei piepulcējusies Grēta Marija. Aktieris «Kas Jauns» atklājis, ka piedalījies kā šajās, tā arī pirmā bērna dzemdībās. «Mājās atkal ir mazs bērniņš, un ar to ir jāaprod ne tikai vecākajai meitai, bet arī mums pašiem,» atklājis Intars, piebilstot, ka tagad uz laiku nākšoties aizmirst par savu lielāko hobiju - spiningošanu, «Jābūt taču kopā ar ģimenes dāmām.» Tomēr tas nav sarūgtinājis aktieri un viņš atzinis, ka bērna dzimšana esot skaists mirklis.

Uz augšu