Haralds Šlēgelmilhs Formula 2 sezonu noslēdz ar finišu devītajā vietā

FOTO: James Bearne

Pēc lietus pielietās un veiksmīgās kvalifikācijas dienas pirmajā daļā, pēcpusdienā mākoņi bija izklīduši un Formula 2 sezonas pēdējais starts Moncā tika dots jau saules pielietā trasē. Sarkanajiem signāliem nodziestot, varēja sākties 21 apli garās sacensības, kur 15 braucēju konkurencē latviešu autosportists Haralds Šlēgelmilhs finišēja devītajā vietā, 21,016 sekundes aiz finālbrauciena uzvarētāja Kristofera Zannelas.

Finālbrauciens Haraldam iesākās ne pārāk veiksmīgi. Jau starta burzmā tika zaudēta pozīcija, un drīz pēc tam Parabolica līkumā, Haraldu apsteidza arī Mihai Marinescu, ar kuru tik aizraujoša cīņa norisinājās Moncas posma pirmajā finālbraucienā. Lai gan rupjas kļūdas sacensību turpinājumā braucējs nepieļāva, piektajā aplī nācās atzīt arī šveicieša Mateo Tušera pārākumu. Haralds gan savu pozīciju noturēja, jo izdevās apsteigt Markusu Pommeru, kurš ar plīsušu riepu lēnā gaitā devās uz boksiem. Sacensību turpinājumā Haralds atzina vēl divu braucēju pārākumu, līdz rūtoto finiša karogu sasniedza augstvērtīgajā devītajā vietā un izcīnīja vēl divus ieskaites punktus.

«Pietrūka pieredzes tieši sacīkšu režīmā,» pēc finiša atzina Haralds Šlēgelmilhs. «Pēc starta, pārāk ātri izmantoju visas boost sistēmas lietošanas pieļaujamās reizes. Negribēju atpalikt no līderiem, lai gan tieši sacīkšu beigās šī papildu jauda būtu noderējusi vairāk. Lai gan zinu, ka varēju labāk, sasniegtais rezultāts ir ļoti labs. Prieks, ka to novērtēja arī mans sacīkšu inženieris un Formula 2 čempionāta vadītājs. Ar pēdējo turpināsim sarunas, un iespējams jau nākamgad sacīkšu režīmā braukšu biežāk,» pozitīvi noskaņots bija Haralds.

Uz augšu