C 26.11.2020.

«Grammy» ceremonijā zvaigznēm aizliedz atkailināt pēcpuses, krūtis un dzimumorgānus

FOTO: AFP/Scanpix

Mūzikas industrijas prestižāko balvu «Grammy» ceremonijas pārraides nodrošinātājs telekanāls CBS nosūtījis visām zvaigznēm ģērbšanās ieteikumus, iesakot neizrādīt atkailinātas pēcpuses, krūtis un dzimumorgānus.

Lai ierobežotu slavenības, kas uz sarkanā paklāja gozējas aizvien atkailinošākos tērpos, CBS piedāvājis ieteikumus par ģērbšanās etiķeti.

Samērā konservatīvās rekomendācijas gan kļuvušas par plašu apsmiekla objektu presē.

«Garderobes ieteikumi» sākas ar norādi: «lūdzu nodrošinieties, lai dibeni un sieviešu krūtis būtu pienācīgi apsegti».

«Stringu veida kostīmi ir problemātiski. Lūdzu izvairieties no dibena apaļumu kailas miesas demonstrēšanas,» teikts CBS izstrādātajos ģērbšanās noteikumos.

Par problēmu pasludināti arī no sāniem pamanāmi krūšu apaļumi, kā arī aicināts «izvairīties no caurspīdīgiem tērpiem, kas ļautu saskatīt sieviešu krūtsgalus».

CBS arī iesaka «nodrošināties, lai pienācīgi būtu nosegts dzimumorgānu reģions un nebūtu redzama «pūkaina» kaila āda».

«Grammy» ceremoniju aizliegs arī apmeklēt apģērbā, uz kura redzams ražotāja zīmols, uzrakstītas rupjības, ar uzrakstiem ārzemju valodā un pausts atbalsts kādai labdarības organizācijai vai kampaņai.

Virkne mediju atklāti paņirgājušies par CBS izstrādāto «dreskodu», paužot šaubas par tā ievērošanu svētdien paredzētajā ceremonijā.

«Atšķirībā no kinoļaužu ceremonijām, kā «Oskari» un «Zelta Globusi», «Grammy» piesaista dumpinieciskāku pūli. Šā gada nomināciju vidū ir pieticīgu tērpu mīļotāja Bejonsa un krūšu un dibena apaļumu atkailināšanas speciāliste Riana,» brīdina britu laikraksts «Daily Telegraph».

Avīze ironizē, ka tagad Losandželosā masveidā tiek «atlaisti stilisti, slavenības mirkst asarās un skrandās saplosīti izvēlētie tērpi, kas atkailina dibena apaļumus un sieviešu krūšu galus».

Redaktors iesaka