Sv 24.01.2021.

Sprūdžs: Tas, ka apkārt lidinās dažādi maitasputni, ir normāli

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Reformu partijas (RP) situācija ir pietiekami sarežģīta, tai pašā laikā tā nav bezcerīga, atzinis vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs.

Viņš intervijā laikrakstam «Diena», vaicāts, kas notiek ar partiju, norādīja, ka situācija nav bezcerīga, piebilstot: «Tas, ka apkārt lidinās dažādi maitasputni, ir normāli. Tā konkurentiem ir jādara. Ne nu tik vienkārši nobeigsimies...»

Viņš sacīja, ka pašvaldību vēlēšanās partija startējusi pirmo reizi, tāpēc pirmajai reizei tas ir apmierinošs rezultāts.

«Pašvaldību vēlēšanās startējām ar pirmajai reizei apmierinošu rezultātu, atsevišķās vietās, protams, gribējās, lai būtu labāk. Tomēr nekāda traģēdija nav notikusi,» sacīja Sprūdžs.

Vaicāts, vai viņš ir optimistisks par partijas izredzēm, ministrs sacīja, ka ir piesardzīgs optimists, bet tas nenozīmē, ka 13.datumā, kad paredzēts partijas kongress, pēkšņi iestāsies kaut kāda gaišā nākotne.

Ministrs intervijā «Dienai» arīdzan atzinis, ka RP problēma ir ātrā 3000 biedru uzņemšana pirms Saeimas vēlēšanām.

«Tagad mums kā partijas organizācijai ir būtiski saprast, kāds ir patiesais biedru sastāvs, nevis dzīvot ar 3000 biedriem, kuri nekad nesavācas un neparādās,» norādīja Sprūdžs.

Aktuālākās ziņas