Aizputē notiks vērienīgas Freimaņa Mārtiņdienas svinības (3)

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Mārtiņa Freimaņa fonds un Aizputes pilsētas dome 10. novembrī Aizputē rīko plašas Freimaņa Mārtiņdienas svinības, kuru ietvaros visas dienas garumā notiks dažādi pasākumi, kas pulksten 17.00 noslēgsies ar vērienīgu lielkoncertu «Pa rindiņai no Freimaņa».

Koncertā piedalīsies Mārtiņa draugi - grupa «Tumsa», stīgu kvartets Jutas Bērziņas vadībā, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Marija Bērziņa, Čilli, «Putnu balle», «Per», Valters Frīdenbergs, Kārlis Būmeisters, Ivo Fomins, Arvīds Berķis, Normunds Kalniņš, Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers un citi.

Mārtiņdienas pasākumi Aizputē aizsāksies pulksten 12.00 Misiņkalna kapos, kur skanēs Mārtiņa dziesmas un ikviens Mārtiņa talanta cienītājs aicināts nolikt svecīti un mūziķa mīļākos ziedus – mārtiņrozes viņa atdusas vietā.

Pulksten 14:00 Aizputes Kultūras namā būs iespēja apskatīt fotoizstādi un noskatīties režisora Arvīda Krieva veidoto mākslas filmu «Dancis pa trim» ar Mārtiņu Freimani galvenajā lomā.

Savukārt pulksten 17.00 Aizputes sporta hallē sāksies dienas galvenie notikumi - lielkoncerts «Pa rindiņai no Freimaņa», kurā muzicēs grupa «Tumsa», stīgu kvartets Jutas Bērziņas vadībā, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Marija Bērziņa, Čilli, «Putnu balle», «Per», Valters Frīdenbergs, Kārlis Būmeisters, Ivo Fomins un citi.

Mārtiņa Freimaņa fonds sadarbībā ar Apollo aicina atrast savā bilžu arhīvā to īpašo un vēsturisko bildi, kurā esi kopā ar Mārtiņu Freimani! Publicē bildi Draugiem.lv Apollo lapas bilžu galerijā un, iespējams, būsi viens no laimīgajiem, kas savā īpašumā iegūs Mārtiņa Freimaņa dzejas grāmatu, CD vai ielūgumus uz Freimaņa Mārtiņdienu Aziputē! 10. novembrī šī galerija būs apskatāma arī pasākuma laikā, Aizputes sporta hallē – uz Apollo video-foto sienas.

Es un Mārtiņš Freimanis!

  • Biļetes uz lielkoncertu «Pa rindiņai no Freimaņa» nopērkamas «Biļešu Paradīzes» kasēs un «bilesuparadize.lv.» Ieņēmumi tiks novirzīti Mārtiņa Freimaņa fonda darbības mērķu realizēšanai.
  • Visi Freimaņa Mārtiņdienas pasākumi Aizputē, izņemot lielkoncertu, apmeklētājiem būs bez ieejas maksas.
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu