NA ģenerālsekretārs paziņo, ka pārtrauc darbu kā maksātnespējas administrators (192)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Ieva Čīka/LETA

Nacionālās apvienības (NA) ģenerālsekretārs Aigars Lūsis pirmdien paziņojumā medijiem pavēstījis, ka pēc 19 gadus ilgas praktizēšanas pilnībā pārtrauc savu darbību kā maksātnespējas procesa administrators.

«Pēdējo nedēļu laikā publiskajā telpā izskanējuši dažādi nievājoši izteikumi, kas vērsti pret maksātnespējas procesa administratoriem. Analizējot situāciju, kļūst saprotams, ka galvenais iemesls šādiem uzbrukumiem ir tas, ka administratori šobrīd mūsu valstī ir aktīvi iestājušies pret ārvalstu komercbanku patvaļu un nekaunību, par to nemitīgi saņemot, bet izturot sitienus. Uzbrukumi administratoriem saasinājās laikā, kad NA stingri iestājās pret termiņuzturēšanās atļauju tirdzniecību nekustamo īpašumu iegādes darījumos. Gan pret NA, gan administratoriem tika sākta apmelojumu kampaņa, solot tajā ieguldīt līdz pat miljonam latu. Tā kā esmu gan NA biedrs, gan maksātnespējas administrators, tad mana persona izrādījās viena no centrālajām šajā kampaņā,» norāda Lūsis.

«Kaut nedomāju, ka mana aiziešana no maksātnespējas administratoru rindām tūlīt varētu pilnībā pārtraukt uzbrukumus nozares profesionāļiem, tomēr ceru, ka kaut nedaudz, bet tā publiskos nievājumus varētu mazināt, jo uzskatu, ka tieši cilvēka raksturs un uzvedības principi ir pamatlietas, ar kurām veidot labāku pasauli. Tāpēc esmu nolēmis pēc 19 gadus ilgas praktizēšanas pilnībā pārtraukt savu darbību kā maksātnespējas procesa administrators. Izstājos no Latvijas Sertificētu maksātnespējas procesu administratoru asociācijas, šīs asociācijas padomes, nolieku savu sertifikātu un pārtraucu praktizēt šai jomā,» turpina viņš.

Lūsis norāda, ka ir pateicīgs saviem kolēģiem, kas viņu atbalstījuši, laikā, kad medijos izskan nievājoša attieksme pret administratoru profesiju. «Vienlaikus izsaku nožēlu par to, ka šajā nevienlīdzīgajā naudas varas cīņā tik daudzām ģimenēm Latvijā ir nācies dzirdēt aizskarošus un nievājošus vārdus par viņu vai viņu tuvinieku profesiju,» teic Lūsis.

Lūsis gan turpinās strādāt NA. «Nekad neesmu slēpis, ka mans mērķis ir daudzskaitlīga, plaukstoša tauta stiprā valstī. Tam esmu veltījis daudz savu pūļu un turpināšu to darīt. Uzskatu, ka NA ir partija, kurai ir skaidra vērtību sistēma un kura nebaidās tās konsekventi aizstāvēt».

Komentāri (192)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu