Marija Naumova Olimpiādē nespēj valdīt aizkustinājuma asaras

FOTO: Publicitātes foto

«Nespēju valdīt aizkustinājuma asaras» - tā savas izjūtas par piektdien, 14.februārī, Sočos notikušo olimpisko hokeja spēli starp Latviju un Čehiju apraksta dziedātāja Marija Naumova.

«Vienā brīdī šķita, ka šajā dramatiskajā mačā varam iegūt uzvaru. Kad rezultāts bija 2:2, emocijas Latvijas līdzjutēju rindās sita tik augstu vilni, ka acīs sariesās asaras. Diemžēl mūsējiem nācās piekāpties ilggadējiem hokeja pasaules līderiem,» stāsta Marija, kura Sočos sniedza Valentīndienas koncertu kopā ar mūziķiem Rolandu Beļēviču, Ingu Feldmani, Norbertu Skrauci un Aini Zavacki.

Marija pauda prieku par silto uzņemšanu mūsu valsts olimpiskās pārstāvniecības mītnē - «Latvijas mājā» , kas atrodas Soču viesnīcas «Radisson Lazurnaja» kongresu hallē. Tur šarmantās dziedātājas romantisko programmu bija ieradušies noklausīties daudzi Latvijas olimpieši un viņu fani, vairāku valstu olimpisko komiteju pārstāvji, žurnālisti un citi akreditētie viesi.

«Mums bija sajūta, ka uzstājamies tuvu un sirsnīgu draugu lokā. Viss bija lieliski organizēts, un valdīja omulīga atmosfēra,» gandarīta par piedzīvoto ir dziedātāja.

Viņa priecājas, ka pēc koncerta bijusi izdevība iepazīties ar leģendāro Latvijas Olimpiskās komitejas bijušo prezidentu Vilni Baltiņu, kā arī pasēdēt kopā ar Latvijas medaļniekiem un padalīties iespaidos par Olimpiādi.

Spēcīgus pārdzīvojumus Marijai esot sagādājušas arī skeletona sacensības, kurās Martins Dukurs izcīnīja sudraba medaļu.

«Daudzi gaidīja zeltu, taču Krievijas pārstāvis izrādījās stiprāks. Mūsu sportisti kopumā ir parādījuši izcilu sniegumu - Soču olimpiāde jau ir Latvijai līdz šim veiksmīgākā ziemas olimpiāde, jo ir izcīnīta viena sudraba un divas bronzas medaļas,» viņa teica.

Sportā ir līdzīgi kā ikvienā citā dzīves jomā - cilvēks var izdomāt visu līdz pēdējam sīkumam, bet dzīve ir arī laimes spēle, atklāsmēs dalījās dziedātāja, kas martā Rīgā un vairākās citās Latvijas pilsētās piedāvās izbaudīt muzikālu koncertizrādi «Romani Rat» («Čigānu nakts»).

2014.gada Ziemas olimpiskās spēles Sočos ir lielākais sporta pasākums Krievijā kopš Padomju Savienības sabrukuma. Tās sākās 7.februārī un noslēgsies 23.februārī. Uz olimpiādi devušies 58 Latvijas sportisti. «Latvijas mājā» līdzās Marijai uzstājās arī Intars Busulis, «Prāta vētra» un vijolnieks Raimonds Ozols.

Uz augšu