Piedalies arī Tu, iesaisti ģimeni, klasi un draugus!

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: publicitātes foto

A/S «Balticovo», ko ikdienas patērētājs pazīst kā lielāko olu un to izstrādājumu ražotāju Latvijā, jau 10 gadus pirms Lieldienām rīko zīmējumu, fotoattēlu un darinājumu konkursu «Krāso! Sūti! Svini!» lieliem un maziem skolēniem, ģimenēm ar bērniem un katram, kas vēlas piedalīties un pierādīt savu radošo garu un izdomu. Šogad konkurss risinās zem devīzes «Sveicu Krāso! Sūti! Svini! desmit gadu jubilejā!»

Konkurss norisinās četrās kategorijās: ģimenēm ar bērniem, kopīgs klases darbs vai zīmējums, individuāliem dalībniekiem (trijās vecumgrupās, katrā pa trim vietām), un fotokonkurss ģimenēm (trīs uzvarētāji) ar iemūžinātu foršāko Lieldienu tradīciju.

Šis konkurss tiek rīkots, lai jaunā paaudze saglabātu, turpinātu un pilnīgotu ģimeniskās un latviskās Lieldienu tradīcijas. Balvu fonds ir ievērojams: ģimenēm ar bērniem un individuālajiem dalībniekiem – trijās vecumgrupās, katrā pa trim vietām – «Galactico» dāvanu kartes 30–100 eiro vērtībā un kaste ar olām; uzvarētājai klasei – ekskursija uz «Balticovo» olu ražotni un kaste ar olām, bet trim aizraujošākajiem Lieldienu tradīcijas iemūžinātājiem –«Galactico» dāvanu kartes 30–100 eiro vērtībā un kaste ar olām, pirmās vietas ieguvējiem arī piedevām dāvanu kartei un olu kastei vēl būs fotoaparāts.

Konkursa dalībniekus un uzvarētājus gaidīs arī pārsteiguma balvas no konkursa atbalstītājiem – gardumu ražotājiem «Skrīveru saldumi», dāvanu kartes no visu veidu fotoattēlu izgatavotājiem «Picture Happy».

Lai nu tās balvas, kur tās balvas, bet gaidāms arī lustīgs pasākums – svētdien, 13. aprīlī, no plkst. 10 līdz 11.30 Forum Cinemas bērnu rītā ar visiem draiskuļiem rotaļāsies olu zaķis Oliņš. Vecāki, atzīmējiet to savos brīvdienas plānos!

https://www.facebook.com/balticovo

www.draugiem.lv/balticovo.lv

www.omlete.lv

Atbildes uz jautājumiem par konkursu «Krāso! Sūti! Svini!» var gūt SIA «Marketing House» Vīlandes ielā 3 – 9, Rīga, LV-1010, tālrunis +371 6735609.

Vēlam veiksmi radošajiem, aktīvajiem un atraktīvajiem konkursa dalībniekiem!

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu