Atklāts kā pārvarēt bailes un nedrošību sazinoties svešvalodā

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: reklāmas foto

Ir atklāts noslēpums, kāpēc vieni cilvēki spēj pārliecinoši komunicēt jebkurā svešvalodā to pat īpaši nemācoties, bet citi sastingst kā akmeņi un nevar pateikt ne vārda, kaut arī konkrētās valodas studijām veltījuši daudzas jo daudzas stundas.

Noslēpuma atklājējs Marvels Grejs šai problēmai ir veltījis vairākus gadus, un lūk ko viņš stāsta.

Mani vienmēr ir interesējis jautājums, kāpēc vieniem cilvēkiem ir drosme sazināties svešā valodā, kaut arī viņu zināšanas ir vairāk nekā pieticīgas, bet citiem, lai arī kā viņi pūlētos, nesanāk praktiski nekas.

Veltot šo spēju izpētei un analīzei vairākus gadus esmu secinājis, ka šiem «drosminiekiem» piemīt kādas vienojošas spējas. Viņi visi rīkojās pēc vienas un tās pašas sistēmas. Šī sistēma ļauj sazināties svešā valodā tam praktiski neveltot nemazāko piepūli.

Kāds tad ir šis noslēpums?

Visi manis aptaujātie cilvēki neapzināti izmanto īpašu «novienkāršotu» sarunas veidošanas konstrukciju, kuru līdz šim neviens cilvēks uz pasaules nav pacenties sistematizēt un pierakstīt. Pēc 6 gadu pūliņiem esmu to izdarījis un šos sarunas veidošanas principus nosaucu par «Universālo Gramatiku». Šie principi sastāv no 8 pavisam vienkāršiem likumiem, kurus esmu definējis un pierakstījis.

Balstoties uz šiem likumiem, esmu izveidojis arī svešvalodu apmācības programmu. Cilvēki, kuri jau pabeiguši šo programmu ir atzinuši, ka viņi nekad nav varējuši iedomāties, ka sazināšanās svešvalodā var būt tik vienkārši.

Tagad arī Jūs varat viegli un ātri apgūt spējas sazināties jebkurā valodā dažu stundu vai pāris dienu laikā.

www.talk2travel.com

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu