P 25.01.2021.

Žaklīna Cinovska kritizē jauno «Precies ar svešinieku» šovu

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Režisore un producenta Žaklīna Cinovska savā «Facebook» profilā skarbi izteikusies par jauno televīzijas šovu «Precies ar svešineku», vēsta portāls «Kas Jauns». Cinovska uzskata, ka šovs ir pilnīga laulības degradācija un «totāla maucība».

«Precies ar svešinieku» – kas tas par ārprātu? Cilvēkiem tas tiešām šķiet normāli? Tā taču ir pilnīga laulības institūcijas degradācija. Vēl sliktāk, manuprāt, totāla maucība, gan no raidījuma veidotāju puses gan pašiem dalībniekiem, kas dēļ parādīšanās ekrānā gatavi pārkāpt jebkādas cilvēku ētikas normas! Un kas notiks, ja viņiem totāli nesapasēs, bet piedzims bērns?! Taisīs publisku abortu vai pēc 9 mēnešiem ar SMS skatītāji balsos kas ir īstais tēvs vai ko tamlīdzīgi!

Es nezinu, ko es atbildētu savam bērnam, ja viņš ko tādu redzētu- tas ir ok, ja precies uz dullo, dzims vai nedzims bērni, taisīs netaisīs abortu... nieks? Galvenais, ka reitingi un skatītājiem ir par ko runāt. Un mācītājs to visu vēl akceptē! Es neticēju savām acīm! Precēties aiz aprēķina ir slikti, bet precēties publiski ar pirmo garāmgājēju, ka tik parādīties TV ekrānā un ka tik nauda kanālam nāk... tā ir norma šodien?

Līdzīgs bija Valentīndienas raidījums, kur bija jābučojas ar svešinieku un tad šie vēl tielējās ies vai neies pēc tam uz randiņu kopā. Divi pilnīgi sveši cilvēki aizsietām acīm bučojas «apmainās ķermeņa šķidrumiem», atceros, man toreiz fiziski slikti palika, kad to ieraudzīju un iedomājos, kas tas vispār ir! Meitenes, bučojaties, kniebjaties, pat precaties ar svešiem, nepazīstamiem cilvēkiem... tas normāli!! Mīlestība, atbildība, harmoniskā ģimenē radīta jauna dzīvībiņa- tas ir vecmodīgi. Tas nav vajadzīgs! Manuprāt, šis viss ir totāls producentu ideju trūkuma demonstrējums. Neko gaumīgu izdomāt jaunu nevar, spiežam uz instinktiem.

Līdzīgi jau šīm pašam TV koncernam bija ar dzīvnieciņiem - suņiem, kurus paņēma no patversmes, nedēļu pieradināja pie mājām un tad viens no tiem bija jāsūta atpakaļ uz patversmi. Tā kā tāda rotaļlieta, kā priekšmets. Paldies Dievam, tur bija gana daudz protestētāju un šī dzīvnieku mocīšanas saucamā šova vairāk nav, bet kas protestēs pret morāles, ģimenes, mīlestības degradāciju. Nezinu. Varbūt esmu vecmodīga, bet man kauns par šādām kolēģu «idejām». Tā ir totāla sabiedrības degradēšana,» tā Žaklīna Cinovska.

Redaktors iesaka