Sv, 7.08.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

10 aizvadītā gada spilgtākie notikumi un intrigas pašmāju TV šovos

Apollo.lv
10 aizvadītā gada spilgtākie notikumi un intrigas pašmāju TV šovos
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

2015.gadā televīzijas skatītāji varēja sekot un just līdzi dažādiem TV šoviem un to dalībniekiem. Esam apkopojuši 10 spilgtākos notikumus!

 

«Eirovīzijas» atlase - TV šovs

2015.gadā pirmo reizi dziesmu konkursa «Eirovīzija» atlase Latvijā tika pārvērsta televīzijas šovā «Supernova 2015», kur vairāki dalībnieki sacentās par iespēju pārstāvēt savu valsti.

Konkurss «Supernova» tika izveidots televīzijas šova formātā, kurā dalībnieki sacentās par iespēju pārstāvēt valsti «Eirovīzijā», viņus vērtēja žūrija, bet balsot varēja skatītāji. Autorus un izpildītājus vērtēja, atlasēm un finālam izvirzīja vietējo un ārvalstu ekspertu žūrija. 

Konkursa fināls norisinājās 2015.gada februārī televīzijas ēterā.

«Supernovai 2015» tika aicināts pieteikties ikviens pilngadību sasniedzis Latvijas pilsonis, solists vai grupa - ne vairāk kā sešu cilvēku sastāvā.

Atgādinām, ka Latviju «Eirovīzijā» 2015.gadā pārstāvēja dziedātāja Aminata ar «Love Injected». Viņa iekļuva «Eirovīzijas» finālā un beigās ieguva sesto vietu.

Lūk, Aminatas uzstāšanās «Supernovā»!

 

Vējonis Zeltiņa šovā

2015.gadā Latvijā tika ievēlēts prezidents, kurš aktīvi apmeklē arī dažādus TV šovus, piemēram, Renāra Zeltiņa raidījumu «Vakars ar Renāru Zeltiņu».

Viesojoties Renāra Zeltiņa šovā, Valsts prezidents uzdāvināja Renāram bildes no nesena kopīgā piedzīvojuma - sacensības ar bobiem Siguldas trasē.

Bet hiphopa duets «Olas» kopā ar burvīgajām «Latvian Voices» prezidenta kungam nodziedāja nedaudz pamainītu hita «Kur tu esi, mans prezident?» versiju. 

 

Bildinājums tiešajā ēterā

Aktieris Kristaps Rasims 29.novembra raidījuma «Izklausies redzēts» tiešraidē bildināja savu draudzeni. Lieki piebilst, ka meitene viņam teica «jā».

Pēc leģendārā mākslinieka Džo Kokera populārās «You Are So Beautiful» dziesmas izpildīšanas Kristaps Rasims devās pie draudzenes, kura atradās skatītāju rindās, metās uz viena ceļa un tiešajā ēterā bildināja viņu.

Rasima draudzene bija pārsteigta par negaidīto bildinājumu, tomēr teica viņam «jāvārdu».

Burvīgo bildinājumu papildināja arī aktiera Kristapa Rasima uzvara TV šovā «Izklausies redzēts».

 

«Dejo ar zvaigzni» - Oliņš ratiņkrēslā

Pirmo reizi TV šova «Dejo ar zvaigzni» vēsturē dalībnieku vidū bija arī cilvēks, kurš pārvietojas ratiņkrēslā - biznesa analītiķis Mārtiņš Oliņš. Viņš ar deju partneri Ilzi Jankovsku ne tikai izveicīgi spēja dejot dažādus deju žanrus, bet finālā pāris ieguva trešo vietu.

 

Lieckalniņa sajūsmā par aiziešanu

22.marta «Dejo ar zvaigzni» raidījumu nācās pamest personības izaugsmes trenerei Annai Lieckalniņai un dejotājam Jānim Strēlniekam. Pēc šova Anna ar pārdomām dalījās savā sociālās vietnes «Facebook» lapā, kur atklāja, ka šovu pameta ar absolūtu sajūsmu.

«Paldies lieliskajiem šova dalībniekiem, par kopā pavadīto laiku! Jūs esiet kolosāli! Izturību jums! Jāatzīst, ka līdz šim laikam esmu vienīgā, kas ar absolūtu sajūsmu pameta šovu! Un tūliņ pastāstīšu kāpēc,» savā «Facebook» lapā raksta Anna.

«Kā Kristietei un organizācijas «Ētikas tilts Latvijā» (kas iestājas pret visāda veida vardarbību sociālajos medijos - tai skaitā arī emocionālo vardarbību) pārstāvei, man bija pilnīgs šoks un neērti piedalīties šovā, kas ar pieaugušu cilvēku publisku apsaukāšanu un pazemošanu ceļ sava raidījuma reitingus. Kā piemēram: «Jūs visi kā tādi teļi, plīvojošas apakšbikses, lidojošs āmurs, Tevi vajadzēja nošaut jau pašā sākumā, izpūties balons utt.»

Tad ko tieši domā cilvēki, kas parakstās uz šādām darba metodēm? Vai tiešām pāris simtu eiro ir tā vērts, lai jaunākajai paaudzei, kas ar interesi veras TV ekrānos, vairāku stundu garumā rādītu lieliskus emocionālās vardarbības paraugus, kas adresēti raidījuma dalībniekiem? Vai tomēr nebija vērtīgāk rādīt patiešām kulturāla cilvēka piemēru, lai jaunā paaudze vēlētos arī tādi kļūt? Ko bērni paņems no šāda dotā piemēra?

Par kultūru - par to ko es piedzīvoju deju zālē. Šoks! Es patiešām nezināju, ka mūsdienās deju pedagogi vēl joprojām kliedz un pazemo mazos dejotājus. Emocionāla vardarbība un pazemojums!!!

No vienas puses es, kā personības izaugsmes trenere un psihoterapijas studente varu būt priecīga, ka man aug jauna klientu paaudze, tomēr no otras puses tas ir skumji un man ļoti sāp sirds, par mazajām dvēselēm, kam šī emocionālā vardarbība un pazemojumi ir ikdiena...»

 

Rajecka saplūcas ar Levu

Aprīļa sākumā sociālajos tīklos publiski saplūcās latviešu dziedātāja Olga Rajecka un viena no «Dejo ar zvaigzni» dalībniecēm Svetlana Leva.

Pēc tam, kad Svetlanai un dejotājam Mārtiņam Kagainim nācās pamest šovu «Dejo ar zvaigzni», dziedātāja Olga Rajecka sociālajos tīklos pauda neizpratni par to, kas tad ir šī «zvaigzne» - Svetlana Leva. 

«Izrādās, ka arī biznesmeņi ir zvaigznes, es to nezināju,» karstā diskusija «Facebook» vietnē neizpratni pauda Rajecka.

Svetlana Leva izdevumam «Privātā Dzīve» atklājusi, ka tad, kad Olga publiski sākusi komentēt viņas draudzenes ierakstu «Facebook», tas bijis pēdējais piliens.

«Ja viņa tiešām gribēja uzzināt, kas es esmu, varēja ievadīt manu vārdu «Google» meklētājā. Biju neizpratnē - kādēļ viņai tas vajadzīgs? Es taču neesmu ieņēmusi šovā viņas vietu!» situāciju skaidro Leva.

Izdevumam «Privātā Dzīve» Olga paskaidrojusi, ka šovu «Dejo ar zvaigzni» viņai sanācis skatīties tikai Lieldienu brīvdienās. Viņai nebija skaidrs, kāpēc sacelta tāda ažiotāža par Levas izbalsošanu, jo viņas skatījumā, piemēram, Gints Grāvelis dejo labāk.

Šobrīd gan Rajecka lūgusi piedošanu Levai un viņa atvainošanos pieņēmusi: «Es šo atvainošanos pieņēmu, jo uzskatu, ka šādas vārdu pārmaiņas nav vajadzīgas ne man, ne Olgai Rajeckai».

 

Šovā apprecas seši svešinieki

 2015.gadā TV skatītāji varēja vērot vēl nebijušu sociālo eksperimentu šovā «Precos ar svešinieku!». Eksperimenta ietvaros trīs sievietes un trīs vīrieši, kuri nekad viens otru nav redzējušu, satikās pie altāra un uzreiz arī apprecējās.

Lai arī trīs pāri, kuri TV šova laikā apprecējās, centās iepazīt viens otru labāk un izveidot noturīgas attiecības, šova rezultātā neviens no pāriem kopā nepalika.

«Precos ar svešinieku!» dalībnieki Zanda un Uģis izšķīrās jau šova laikā. Zane un Ulvis oficiāli nolēma šķirties neilgi pēc šova beigām, kā arī Zaiga un Raimonds jau jūlijā laulību šķīruši.

Kopumā tiek vērtēts, ka šova sociālais eksperiments nav izdevies.

 

Aizvainotā Daiga saceļ traci

Negaidīta bija līgavas Daigas reakcija uz izbalsošanu no šova «Saimnieks meklē sievu», saceļot pamatīgu traci saimnieksētā!

Izbalsošanas dienā saimnieks Jānis ar abām izredzētajām devās uz randiņiem, kuros vēlējās noskaidrot pēdējos jautājumus, uz kuriem atbildes viņam ļautu izvēlēties starp abām dāmām. Tikšanās reizēs nebija vairs ne skūpstu, ne kaislīgu apskaušanos - viss noritēja pavisam lietišķi, kas īpaši saskumdināja Daigu.

«Šis randiņš man īsti nepatika, tāpēc ka pārāk daudz nopietnības bija un bija saspringts tas viss. Šeit nebija mūsu čubināšanās, pilnīgi nekā, jo viņš bija pateicis, ka ne ar vienu meiteni to nedarīs. Ir grūti pierast pie tā – ja tev kaut ko gribas, bet tu no nevari dabūt, vai arī – ja tu sāksi darīt, tevi vienkārši «uzmetīs»,» raidījumā satraucas Daiga.

Pēc dejām saimniekam bija jāizvēlas, ar kuru no meitenēm viņš dosies ceļojumā. Kad Daiga izdzirdēja, ka tiek nosaukts Antras vārds, viņa klaji izrādīja savu neapmierinātību: paķēra koferi un, neatvadījusies ne no viena, metās prom no saimnieka sētas.

Kāpēc Jānis izvēlējās Antru? Jau iepriekšējos raidījumos varēja manīt, ka Jānim ne īpaši pie dūšas iet tas, ka Daiga šad tad iemalko alkoholu un nejūt mēru. Pēdējā zaļumballē dāma iedzērusi tik daudz, ka deju placī nav varējusi savaldīties un kritusi, sasitot galvu.

«Protams, man ir kauns par to. Visiem, kam vajadzēja, es jau esmu atvainojusies. Taču kopumā uzskatu, ka nekas ārkārtējs nenotika - tā noteikti ir gadījies gandrīz katram cilvēkam,» izdevumam «Privātā Dzīve» skaidro Daiga.

Atgādinām, ka iepriekšējā naktī Daiga greizsirdības uzplūdā iztukšoja Jāņa ruma pudeli. «Alkoholu nebiju lietojusi kādu mēnesi. Tu biji vainīgs pie tā, tu liki man tā darīt. Es nebūtu tā darījusi,» caur pārmetumiem Jānim taisnojas Daiga. Viņas greizsirdību pastiprinājis tas, ka Jānis viņu ballē nosaucis par Antru, raksta «skaties.lv».

 

Saimnieka Ģirta un Gundas drāma

Televīzijas šova «Saimnieks meklē sievu» 2.novembra raidījumā saimnieki ar savām izvēlētajām līgavām devās ceļojumā, lai pārbaudītu, vai tiešām šī būs īstā sieva. Vienam no šova pāriem šīs ceļojums izvērtās ļoti nepatīkami.

Saimnieks Ģirts Brumsons (34) un viņa līgava Gunda Jandava (20) savā ceļojumā devās uz Gruziju, tomēr brauciens izvērtās par īstu murgu.

Ceļojuma laikā pāris pamatīgi strīdējās, viss beidzies ar skandālu un apsolīšanu operatoriem, ka nemūžam vairs nesatikšoties.

Izdevumam «Kas Jauns» Gunda atklāj, ka kameru priekšā Ģirta uzvedība mainījusies par 180 grādiem. Ceļojuma laikā viņa neesot varējusi izturēt Ģirta kaitinošās piezīmes.

«Pirmajos raidījumos viņa romantisms bija uzspēlēts. Ātri vien sapratu, ka viņš tikai izrādās,» teica Gunda.

Ceļojuma noslēgumā pāris pamatīgi saplūcies, Gunda lika Ģirtam kameru priekšā atklāt, ka viņš viņu nosaucis par stulbu un debilu, kā arī apgrābstījis viņas muguru un pēcpusi. Strīds beidzās ar Gundas pļauku Ģirtam.

Pēc šova beigām abu strīdiem publiski sekot līdzi varēja sociālajos tīklos un dažādu mediju intervijās, kurās Ģirts un Gunda viens otru nozākāja.

 

Intrigas un plikumi

TV skatītāji šogad varēja sekot līdzi arī šovam «Lauku sēta». Šis šovs neatpalika no populārā «Saimniekšova», jo arī šajos raidījumos tika novērotas intrigas un skandāli. Viena no spilgtākajām «Lauku sētas» epizodēm bija Violetas un Ingūnas pusplikā skriešana cauri nātrēm.

Vēl nedēļu pirms pusplikās skriešanas «Lauku sētas» dalībnieces Violeta Stepanova un Ingūna Stapāne tika nosauktas par nedēļas lielākajām sliņķēm un gandrīz tika izbalsotas no šova, bet šoreiz abām priekšā jauns izaicinājums un piedāvājums.

Abas dāmas «Lauku sēta» raidījumā sacentās puskailas, skrienot pa nātrēm, lai būtu pasargātas no izbalsošanas.

Pārējie dalībnieki atklāja, ka šādam piedāvājumam nekad nepiekristu, it īpaši, ja tas jādara bez apģērba un visas Latvijas priekšā. Abas dāmas viņi sauca par trakām.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu