Pasaules čempionātu hokejā Latvijā turpmākajos gados rādīs LTV un «Lattelecom» (54)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Edijs Pālens/LETA

«Lattelecom» un Latvijas Televīzija ieguvusi tiesības nākamos sešus gadus pārraidīt Latvijas populārāko sporta notikumu – Pasaules čempionātu hokejā, portālu «Apollo» informēja Latvijas Televīzija.

Sadarbība nodrošinās plašāko un labāko atspoguļojumu – visas Pasaules čempionāta spēles, intervijas, aizkulises, spēļu studijas un citu vietēji veidotu saturu. Turklāt «Lattelecom» televīzijā visām spēlēm līdzi varēs sekot īpašā hokeja TV kanālā, pirmo reizi Latvijā – HD kvalitātē un ar latviešu un krievu valodas izvēli.

«Šis ir izcils sabiedriskās televīzijas un uzņēmējdarbības partnerības piemērs, jo sadarbībā ar Latvijas Televīziju skatītājiem nodrošināsim labāko un plašāko hokeja svētku atspoguļojumu, kāds jebkad ticis piedāvāts hokeja faniem Latvijā. «Lattelecom» televīzijas skatītājiem pirmo reizi nodrošināsim īpašu hokeja TV kanālu, kur HD kvalitātē 24/7 sekot līdzi visām čempionāta spēlēm,» saka «Lattelecom» valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Latvijas Televīzijas valdes priekšsēdētājs Ivars Belte skaidro: «Mūsu misija ir rūpēties, lai valstiski nozīmīgi notikumi būtu vērojami bezmaksas apraidē un pieejami pēc iespējas plašākam iedzīvotāju lokam. Hokeja čempionāts ir iedzīvotājus vienojošs notikums un ik pavasari – neatkārtojami svētki Latvijas līdzjutējiem, tādēļ gandarījums, ka Latvijas Televīzijas un «Lattelecom» sadarbība tos nodrošinās turpmāk.»

«Lattelecom» un Latvijas Televīzijas sadarbība sniegs ne tikai iespēju sekot līdzi spēlēm, bet arī unikālus un ekskluzīvus materiālus sociālajos tīklos, intervijas, aizkulises, labāko momentu video u.c. saturu, ko nodrošinās LTV sporta žurnālistu profesionālā komanda. LTV7 ēterā katrā spēļu dienā tiešraidē būs vērojamas čempionāta vakara spēles, kā arī dienas spēles ar Latvijas izlases dalību.

Visas spēles būs redzamas «Lattelecom» televīzijā –īpašā hokeja čempionāta TV kanālā un 360TV. Interaktīvās TV un lietotnes Shortcut skatītāji visas spēles varēs vērot HD kvalitātē. Turklāt «Lattelecom» būs vienīgais operators, kurš nodrošinās izvēles iespēju – skatīties spēles ar komentāriem latviešu vai krievu valodā.

«Lattelecom» un Latvijas Televīzijas pārraides tiesības nodrošina vienošanās ar Starptautiskās hokeja federācijas Pasaules čempionāta hokejā ekskluzīvo mediju un mārketinga partneri «Infront Sports & Media». Vienošanās paredz pārraides tiesības no 2018.gada čempionāta, kas norisināsies Dānijā, līdz pat 2023. gadam.

Bruno Martijs (Bruno Marty), «Infront ziemas sporta veidu struktūrvienības izpilddirektors: «Vienmēr cenšamies, lai notikumu atspoguļojums būtu vispusīgs — gan bezmaksas, gan maksas televīzijas skatītājiem. Noslēgtā ilgtermiņa vienošanās Latvijā mūsu vadošajam hokeja produktam nodrošina būtisku pārklājumu nozīmīgā tirgū. Priecājamies, ka raidorganizācijas novērtē ilgtermiņa saistību sniegtos ieguvumus, un pateicamies «Lattelecom» un Latvijas Televīzijai par uzticēšanos mums un mūsu pārstāvētajam produktam.»

Komentāri (54)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu