Foto: Iepazīsties ar «Saimnieks meklē sievu» jaunās sezonas dalībniekiem!

FOTO: TV3 Publicitātes foto

Jau 18. jūnijā pie TV3 skatītājiem nonāks "Saimnieks meklē sievu" jaunās sezonas pirmā sērija, kurā iepazīsim 10 brangus saimniekus no visas Latvijas. Radījuma vadītāja Baiba Sipeniece – Gavare ciemosies pie brīvajiem vīriem, lai dotu tiem iespēju uzrunāt un mēģināt iekārdināt potenciālās līgaviņas. Lūk, viņi!

Mārtiņš Līcis, 27 gadi, Jēkabpils novads, Rubeņu pagasts

FOTO: TV3 Publicitātes foto

«Arkliņu» mājas saimnieks Mārtiņš kopā ar brāli sēj un pļauj labību. Viņš ir graudkopis, kurš nevar nosēdēt mierā un brīžos, kad laukā nav ko darīt, vienmēr atradīs kādu papildus nodarbi. Viņš labprāt strādā ar koku un brīvajos brīžos izgatavo cirvja kātus. Mārtiņš meklē slaidu, skaistu un gudru meiteni, kura labprāt nāktu dzīvot uz laukiem. Viņš nemeklē strādnieci, bet gan mīļu un jauku cilvēku, ar ko kopā būt! Meitene var būt jaunāka par Mārtiņu vai vecumā līdz 29 gadiem, bez bērniem.

Aivars Dimitrijevs, 30 gadi, Jēkabpils novads, Dignāju pagasts

FOTO: TV3 Publicitātes foto

Aivars ir īsts tīrradnis. Viņš ir vienkāršs puisis, kas visu panācis ar savu darbu. Aivaram ir vairākas siltumnīcas uz zemeņu plantācijas. Viņš meklē strādīgu meiteni, kura būtu priecīga darboties viņa saimniecībā. Aivars ir gatavs meitenei atdot sava mājokļa atslēgas. Viņš to esot izremontējis, taču speciāli neesot salīmējis tapetes. Tas būšot jaunās sieviņas pirmais uzdevums – iekārtot abu kopīgo ligzdiņu. Viņš meklē vienkāršu meiteni, kurai lauku darbi nav sveši! Meitenes vecumam nav nozīmes.

Mārtiņš Apse, 31 gads, Dobeles novads

FOTO: TV3 Publicitātes foto

Mārtiņš ir stādu audzētājs. Viņa ģimene saimnieko vienā no zināmākajām Latvijas stādu audzēšanas saimniecībām. Mārtiņam patīk skaistas, gudras un slaidas meitenes. Viņš dzīvo atsevišķi no vecākiem, taču ikdienā strādā ģimenes saimniecībā. Mārtiņš ir turīgs saimnieks, taču viņš ir nedaudz kautrīgs. Meitenei, kuru Mārtiņš izvēlēsies, noteikti jābūt klasisku vērtību piekritējai. Viņam patīk latviskas, mīļas un jaukas meitenes, kuras nav tendētas uz izrādīšanos. Meitenei jābūt aptuveni viņa vecumā.

Pēteris Grudovskis, 24 gadi, Auces novads

FOTO: TV3 Publicitātes foto

Pēteris ir īsts piedzīvojumu meklētājs. Viņš ir zemkopis un biškopis vienā personā. Pēterim patīk viss jaunais un adrenalīna devu nepieciešams iegūt ja ne katru dienu, tad katru nedēļu noteikti. Viņš līdzās grib redzēt meiteni, kura būs gatava ar viņu kopā doties uz jebkuru pasaules malu kaut rīt! Pēteris meklē gudru un izskatīgu draudzeni vecumā līdz 28 gadiem.

Mareks Cālers, 36 gadi, Rugāju novads

FOTO: TV3 Publicitātes foto

Mareks ir viens no brāļiem, kas kopīgi saimnieko Rugāju novadā. Viņš meklē jauku, klusu draudzeni, kas būtu gatava iekārtot abu kopīgo māju, kamēr vīrs strādā ģimenes zemnieku saimniecībā. Marekam ir meitiņa un viņam nav nekas pret, ja arī potenciālajai līgaviņai jau būs savs bērns. Mareks meklē sievieti vecumā līdz 40 gadiem, kas gatava pārcelties uz laukiem.

Arturs Cālers, 27 gadi, Balvu novads

FOTO: TV3 Publicitātes foto

Artūrs ir viens no brāļiem Cāleriem, kas meklē līgaviņu. Viņam patīk slaidas, skaistas meitenes vecumā līdz 30 gadiem. Viņš sieviņu sola nenostrādināt – govi jāslauc nebūs un traktora vadīšanas tiesības arī nav obligātas. Artūrs sola interesantu dzīvi laukos. Ja esi gatava pārcelties uz Balvu novadu, tad noteikti apdomā par iespēju rakstīt vēstuli Artūram!

Aigars Geseltiņš, 38 gadi, Cēsu novads

FOTO: TV3 Publicitātes foto

Aigars ir kautrīgs puisis no Cēsīm. Viņš pašlaik dzīvo kopā ar vecākiem skaistā, sakoptā mājā. Aigars ikdienā strādā algotu darbu, bet brīvajos brīžos viņam patīk ķimerēties ap mašīnām. Aigars mīl kārtību un tādēļ arī meklē kārtīgu, jauku sievieti vecumā līdz 40 gadiem.

Andris Leimants, 51 gads, Grobiņas novads

FOTO: TV3 Publicitātes foto

Andris saimnieko savā zemnieku saimniecībā, kur audzē tikai ekoloģiski tīru produkciju. Viņš ir ļoti atraktīvs un jautrs un tieši šādu pašu dzīves draugu vēlās sastapt. Viņam nepatīk čīkstētājas un vaidētājas. Sievietei, kuru Andris izraudzīsies, jābūt ar humoral izjūtu, jaukai un mīļai, taču arī nedaudz trakai, vecumam nav nozīmes!

Ivo Vizbulis, 30 gadi, Talsu novads

FOTO: TV3 Publicitātes foto

Ivo ir truškopis un, ja meitenēm patīk pūkaini dzīvnieki, tad tieši Ivo ir tas, kuram rakstīt! Ivo saimniecība nav ļoti liela, taču viss pašu rokām veidots un attīstīts. Ivo meklē meiteni, kura būtu gatava viņam palīdzēt saimniecībā un kopīgi to attīstīt. Viņš gaidīs vēstules un skaistām, slaidām meitenēm apmēram savā vecumā.

Jānis Fogels, 29 gadi, Kocēnu novads

FOTO: TV3 Publicitātes foto

Jānis apsaimnieko kopumā 30 ha zemes, viņa saimniecībā ir 120 aitas un 100 vistas. Brīvajā laikā Jānis nodarbojas ar galdniecības darbiem, arī mājā var atrast paša veidotas lietas – paša gatavotas virtuves mēbeles, pēc interneta pamācībām uzbūvētu kamīnu. Savā saimniecībā šobrīd dzīvo viens, bet ikdienas darbos viņam palīdz mamma, kura dzīvo netālu. Jānim ir 10 gadus veca meita, kuras mamma dzīvo Holandē. Viņš vēlas sastapt vienkāršu un sirsnīgu meiteni vecumā no 25 līdz 35 gadiem, kurai patīk dejot un vēlēsies pati bez bīdīšanas darboties.

Uz augšu