Sv, 7.08.2022.

Dziedātāja no Latvijas iekļūst Polijas šovā «Balss»

Apollo.lv
Dziedātāja no Latvijas iekļūst Polijas šovā «Balss»
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto/ facebook.com/ElenMatul

Pirmo reizi «The Voice of Poland» šova vēsturē dalībnieku pamatsastāvā iekļuvusi dziedātāja no Latvijas, portālu «Apollo» informē Jeļenas Matules preses sekretāre.

Foto: Publicitātes foto/ facebook.com/ElenMatul

Pagājušajā sestdienā, 23. septembrī, Polijas televīzijas skatītāji varēja vērot, kā dziedātāja no Latvijas Jeļena Matule ugunīgi izpildīja Arianas Grande, Džesijas Džejas un Nikijas Minažas hitu «Bang Bang». Jau pirmā piedziedājuma laikā žūrijas dalībnieki sāka dejot un divi treneri bija pagriezuši savus krēslus.

Pēc obligātas kompozīcijas izpildīšanas žūrija jautāja Jeļenai, ko vēl viņai patīk dziedāt. Uzzinot, ka tā ir roka grupas «AC/DC» dziesma «Highway to hell», treneri tūlīt lūdza to izpildīt. Šī improvizētā uzstāšanās atstāja tādu iespaidu uz treneriem, ka populārais poļu pop-roka dziedātājs Mihals Špaks (Michal Szpak) nometās ceļos Jeļenas priekšā, lūdzot pievienoties viņa komandai. Bet dziedātāja deva priekšroku eklektiskās poļu grupas «Afromental» dalībniekiem Tomsonam un Baronam (šis grupas vokālists un ģitārists «The Voice of Poland» šovā sēž speciālā dubultā treneru krēslā).

«Es pirmo reizi piedalījos tāda mēroga šovā un biju ļoti uztraukusies. Un nodziedāju ne tik labi, cik vēlētos. Tā arī bija laba mācība: sapratu, ka mans uztraukums pagaidām var kļūt stiprāks par prasmēm, līdz ar to man vēl jāpamācās to kontrolēt, jo savu emociju savaldīšana arī ir lielo skatuves mākslinieku darba svarīga sastāvdaļa», stāsta Jeļena.

Jeļenas Matules piedalīšanās «The Voice of Poland» šovā sākās ar atlasi, kas notika Varšavā šī gada jūnijā, un kurā piedalījās ap 10 tūkstošiem cilvēku.

Nākamais konkursa posms ir «kaujas», kurās dalībnieki dziedās duetos - tikai viens dalībnieks no katra dueta tiks tālāk.

Šobrīd Polijā tiek radīta šova «The Voice of Poland» 8. sezona.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu