Pk 27.11.2020.

Brīdinājums!

Šo lapu nedrīkst atvērt, ja Tev vēl nav 18 gadu.

Man jau ir 18 Man vēl nav 18

"Bremzēt orgasmu": uzzini, cik kaitīgi vai veselīgi tas ir

Attiecības, sekss

FOTO: Pixabay

Jā, patiešām, seksa tehnikā pastāv šāds termins - «bremzēt» vai «atlikt» orgasmu. Varētu šķist, kas tā par muļķību - tu ar savu partneri izbaudi erotisku priekšspēli, uzkurināt viens otru, sākat kaislīgi mīlēties un... atslābstat. Bet, kā izrādās, šāda tehnika var pēcāk sniegt vēl izteiksmīgāku un ilgāku orgasmu jums abiem.

«Seksam, tāpat kā mūsu sirdij, ir jābūt savai kardiogrammai.

Kaisles līkne iet augšup, tad tā apstājas, mazliet atslābst un pēc laika atkal turpina kāpt.
1

Šādi neilgi atslābumi vai pauzītes tikai uzkurina abus partnerus, un galarezultātā būs orgasma sprādziens,» par šo interesanto mīlēšanās metodi runā seksa kaučinga programmu vīriešiem un sievietēm radītājs Alekss Mejs.

FOTO: Pexels

To pašu apstiprina psihoterapeite, seksoloģe Vanesa Marina: «Orgasma atlikšana vai aizturēšana padara sekojošo orgasmu daudz, daudz stiprāku, intensīvāku un emocionālāku. Sievietēm tā ir īpaša bauda beidzot dabūt to, pēc kā tiecies, bet vēl nespēj aizsniegt!» Turklāt neesot nekāda pamata domāt, ka tas esot kaitīgi, kā uzskata eksperti.

Arī vīriešiem te ir savi plusi, jo šāda tehnika fizioloģiski viņiem dod iespēju mīlēties ilgāk.

Iekāri tikai palielina fakts, ka tepat vien ir, bet vēl jāpaciešas...
1

Nianse, kas varētu būt satraukums tieši no sievietes puses, ir tāds, ka vīrietis nevis "bremzē orgasmu", bet nespēj "beigt", un tā var būt vienīgā problēma, ja partnere domā, ka "tikai jāpaciešas" varētu būt attiecināms uz to, ka viņa būtu vainīga pie tā, ka vīrietis nenonāk līdz kulminācijai. Tāpēc ir īpaši svarīgi partneriem izrunāt visus par un pret, lai kāds nejustos aizvainots.

Vai esi tā mēģinājusi un vai tas iedarbojas?

Redaktors iesaka