O 2.03.2021.

Makgregors padodas, bet pēc cīņas tiek sarīkotas masu nekārtības un kautiņš
Noskaties video

FOTO: Stephen R. Sylvanie/REUTERS

Ilgi gaidītajā UFC (Ultimate Fighting Championship) cīņā starp īru Konoru Makgregoru un krievu Habibu Nurmagomedovu uzvaru izcīnīja otrais, ceturtajā raundā pielietojot žņaugšanas paņēmienu, kas lika Makgregoram padoties.

Jau cīņas pirmajā raundā Nurmagomedovs centās nodemonstrēt, ka viņš diktēs noteikumus starp abiem sportistiem oktagonā. Lai gan Makgregors centās izdarīt vairākus sitienus, krievs no tiem veiksmīgi izvairījās un pārveda cīņu parterī (uz zemes), kur abi cīkstoņi pavadīja arī lielāko daļu pirmā raunda.

Otrā raunda sākumā Makgregors izlaida spēcīgu Nurmagomedova sitienu, taču spēja savākties. Raunda turpinājumā Habibs atkal ķērās klāt restlingam, nometot Konoru zemē un izpildot vairākus sitienus. Šķita jau, ka cīņa varētu būt galā, taču Makgregors spēja izturēt izdarīto spiedienu.

Trešais raunds aizritēja pārsvarā abiem sportistiem cīnoties stājā, kas ir Makgregora lielākais ierocis - viņš tiek uzskatīts kā labākais šajā cīņas elementā, taču raunds aizritēja bez īpašiem notikumiem un saasinājumiem.

Ceturtajā raundā Nurmagomedovs panāca savu - vienā no epizodēm viņš saķēra sava pretinieka kaklu un izpildīja žņaugšanas paņēmienu, kas lika Makgregoram padoties.

Līdz ar šo iznākumu Nurmagomedovs saglabāja čempiona titulu un turpina UFC karjeru bez zaudējumiem, uzvarot visās 27 cīņās, kamēr Makgregoram tas ir jau ceturtais zaudējums.

Jau pirms šīs cīņas abu sportistu starpā valdīja lielas nesaskaņas un tas turpinājās arī pēc cīņas, kad Nurmagomedovs jau ringā Makgregora virzienā raidīja vairākus asus vārdus. Pēc tam viņš sāka runāt ar Makgregora sparinga partneri Dilonu Darisu, kurš atradās ārpus ringa. Pēc asas vārdu apmaiņas, krievs izlēca no ringa un un raidīja vairākus sitienus Darisa virzienā.

Taču ar to nekārtības nebeidzās. Ringā ielēca vairāki Nurmagomedova komandas treneri, kas sāka sist Makgregoru. Ringā ielēca vairāki apsardzes darbinieki, kas kautiņu izšķīra, pēc kura Makgregors savas komandas pavadībā atstāja arēnu.

Ringā ienāca UFC prezidents Dana Vaits un paziņoja, ka nedos Nurmagomedovam jostu, jo viņš uztraucas, ka fani nesāks viņu apmētāt. Tas arī notika, kad Nurmagomedovs pameta ringu - viņam tika lieti virsū dzērieni un mesta virsū pārtika.

Redaktors iesaka