Saeimas vēlēšanās Īrijā un Lielbritānijā līderos – "KPV LV" (1)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
13.Saeimas vēlēšanu norise Īrijā vēlēšanu iecirknī Nr.1005 Balbrigenā.(Vēlētāja foto)
13.Saeimas vēlēšanu norise Īrijā vēlēšanu iecirknī Nr.1005 Balbrigenā.(Vēlētāja foto) Foto: LETA/LETA

Lielbritānijā un Īrijā savu balsi par partiju "KPV LV" atdevuši kopumā 53,53% vēlētāju.

Kā liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) dati par četriem vēlēšanu iecirkņiem Īrijā, derīgo zīmju skaits, kas atdotas par partiju "KPV LV" veido 55,78%, tādējādi Īrijā dzīvojošie latvieši pārliecinoši savu balsi biežāk atdevuši par "KPV LV".

Pilnīgi visos Īrijas vēlēšanu iecirkņos "KPV LV" bijusi pirmajā vietā. Trīs iecirkņos otro vietu ieņēma "Jaunā konservatīvā partija" (JKP), bet vienā - "Saskaņa". Lielākais pārsvars pār tuvāko sekotāju bijis Balbrigenas iecirknī, kur "KPV LV" ieguvusi 63,32% vēlētāju atbalstu, bet JKP - 9,17%.

Arī CVK dati par 19 vēlēšanu iecirkņiem Lielbritānijā un derīgo zīmju skaitu tajos liecina par to, ka vairāk nekā puse Lielbritānijā dzīvojošo latviešu savu balsi atdevuši par "KPV LV" - 53,12%.

Arī visos Lielbritānijas iecirkņos "KPV LV" ieņēma pirmo vietu. Tuvākie sekotāji pārsvarā bija JKP, taču atsevišķos iecirkņos otro vietu ieņēma "Attīstībai/Par" vai "Saskaņa". Lielākais pārsvars pār tuvāko pretinieku partijai bijis Vulverhamptonā, kur savu balsi par "KPV LV" atdeva 71,58% vēlētāju, bet par tuvāko sekotāju - JKP - 6,58%.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu