Mediji: Lesteras ''City'' īpašnieks bija helikopterā tā avārijas laikā
Papildināts; Foto un video

FOTO: AFP/SCANPIX

Pie Anglijas premjerlīgas futbola komandas Lesteras "City" stadiona nogāzies kluba īpašnieka Vičaja Sivathanaprapha helikopters, turklāt pats īpašnieks atradies šajā helikopterā - vēsta britu mediji.

Kā ziņo Sky, helikopters posmā no pulksten 20.30 līdz pulksten 20.45 pēc vietējā laika pacēlās no komandas stadiona un turpat nogāzās blakus esošajā stāvvietā. Pēc aculiecinieku stāstītā, helikopteram radās problēmas ar astes propelleru.

Sākotnēji netika ziņots, cik personas bija lidaparātā, kā arī nebija skaidrs, vai tajā atradās arī Sivathanaprapha, taču šobrīd pēc BBC pieejamās informācijas ir noskaidrojies, ka helikopterā atradās pats īpašnieks. Šādu informāciju britu medijam apstiprinājušas ģimenei pietuvinātas personas.

Plašāka informācija par to, cik cilvēki bija helikopterā, pagaidām nav publicēta. Tāpat nav skaidrs cietušo veselības stāvoklis.

Lesteras "City" sestdien premjerlīgas spēlē savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Vesthemas "United".

60 gadus vecais taizemiešu uzņēmējs Sivathanaprapha Lesteras klubu iegādājās 2010. gadā. Viņam pieder arī Beļģijas pēc spēka otrās līgas klubs "OH Leuven".

Sivathanaprapha ir beznodokļu veikalu ķēdes "King Power" īpašnieks.

Fotogalerija: Nogāzies Lesteras "City" īpašnieka helikopters

Uz augšu