S, 28.01.2023.

Muļķīgi jautājumi profesionālim: Vai ar šefpavāra profesiju var nopelnīt?

Atbild Lauris Aleksejevs
Apollo.lv
Muļķīgi jautājumi profesionālim: Vai ar šefpavāra profesiju var nopelnīt?
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Cilvēks līdz savai profesijai mēdz nonākt visdažādākajos veidos. Reizēm tas ir agrā bērnībā izsapņots sapnis par savu nākotnes profesiju, daļai profesijas izvēle ir bijusi nejaušība, bet vēl kādam tas ir pārdomāts un izsvērts lēmums. To, kā līdz savai profesijai ir tikuši sabiedrībā zināmi cilvēki, palīdzēs noskaidrot 13 gadus vecais blogeris Rojs.

"Manuprāt, vispilnīgāko iespaidu par profesiju var iegūt aprunājoties un izjautājot konkrētās profesijas pārstāvi. Ņemot vērā faktu, ka manām aktivitātēm seko daudz tieši gados jauni cilvēki, esmu nolēmis izveidot videointerviju ciklu "Daži muļķīgi jautājumi profesionālim". Šajās intervijās uz maniem jautājumiem atbild dažādu profesiju pārstāvji un es ceru, ka šīs sarunas kādam sniegs atbildi uz svarīgo, bet tik sarežģīto jautājumu - par ko man kļūt?" par intervijām stāsta Rojs. 

Šoreiz atbildes uz jautājumiem par savu profesiju sniedz šefpavārs Lauris Aleksejevs. 

Lai noskaidrotu, ko par savu profesiju saka aktrise Ieva Florence, dziedātāja Agnese Rakovska un daudzi citi populāri un ne tik populāri cilvēki, seko līdzi jaunumiem blogā Pipars.lv un portālā Apollo!

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu