Baldones dome izvērtē iespēju pieņemt iedzīvotāja dzīvokli apmaiņā pret vietas nodrošināšanu pansionātā

Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Baldones novada dome kārtējā domes sēdē atkārtoti vērtēs iespēju pieņemt dāvinājumā iedzīvotāja dzīvokli apmaiņā pret vietas nodrošināšanu sociālās aprūpes centrā (SAC) "Baldone", noskaidroja aģentūra LETA.

Domes ārkārtas sēdē oktobra beigās deputāti lēma piekrist dāvinājumam, bez atlīdzības pārņemot teju 58 kvadrātmetrus plašu dzīvokli Pārupes ielā 4, vienlaicīgi bez maksas nodrošinot dāvinātāja uzturēšanos SAC "Baldone" līdz mūža beigām.

Pirms pieņemt lēmumu, pašvaldības Sociālais dienests izvērtējis dāvinātāja veselības stāvokli un ienākumu līmeni.

Pieņemot lēmumu, tajā netika atrunāta dzīvokļa un pansionāta pakalpojumu vērtība, taču, kā aģentūru LETA informēja pašvaldības Juridiskā dienesta vadītāja Maija Lemkina, saskaņā ar Kadastra informācijas sistēmas datiem dzīvokļa īpašuma kadastrālā vērtība ir 10 635 eiro. Savukārt SAC pakalpojumu maksa atkarībā no klienta veselības stāvokļa ir no 20 līdz 22 eiro diennaktī.

Taču, kā informēja Lemkina, dāvinājuma līgums pašlaik vēl nav noslēgts, jo, šonedēļ domes Finanšu komiteja lēmumu skatīja atkārtoti. Nolemts, ka domes sēdē 27. novembrī būs jāvērtē lēmuma grozījumi, paredzot, ka pašvaldība nodrošinās dzīvokļa īpašniekam vietu SAC "Baldone", taču pakalpojums nebūs pieejams bez maksas. Plānots, ka personas ievietošanu pansionātā organizēs Sociālais dienests.

Visus izdevumus, kas saistīti ar dzīvokļa reģistrēšanu pašvaldības īpašumā, segs pati pašvaldība.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu