Aijas Vītoliņas vietā uz kabarē skatuves "X Faktora" zvaigzne Alise Haijima

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Mārtiņš Otto/TVNET

Trešdien, 13. decembrī, pirmizrādi piedzīvos projekta "Cabaret" jaunais koncertiestudējums "O", kurā dziedātājas Amber jeb Aijas Vītoliņas vietā uz skatuves kāps "X Faktorā" iepazītā spridzīgā daiļava ar japāņu asinīm Alise Haijima.

Haijima pievienosies skatītāju iemīļotajiem dziedātājiem Ralfam Eilandam un Elzai Rozentālei.

Foto: Koncertuzvedums "Cabaret O!"

Kā vēsta pasākuma organizatori, jaunais koncertiestudējums "O" ir par koncentrētu sākuma punktu. Kad putekļa lieluma čemodānā cenšamies ietūcīt visu sadzīvoto, lai ceļotu ārpus riņķa līnijas. Ikreiz tuvojoties "O" pirmspaņemtā apjoms paliek arvien mazāks, bet pēcaiznestā – nepanesami viegls.

"O" ir par brīnumu, kas pārvar pievilkšanās un gaismas ātruma likumus. Par bērna beznosacījuma zinātkāri un ticību pasaules kārtībai. Par pilnu tukšumu.

"O" ir par atplestām apaļacīm caur kurām sirds uz pasauli skatās un muti, caur kuru ar pasauli sarunājas. "O" ir ceļš cauri. Caurums. Caurvējš. "O" ir laiktelpa, kur vismaz divas pasaules satiekas un jaunas dzīvības gaismas ātrumā top.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu