Vai Latvijā jālegalizē marihuāna? Atbild Igors Linga

Apollo.lv
Vai Latvijā jālegalizē marihuāna? Atbild Igors Linga
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

Cilvēks līdz savai profesijai mēdz nonākt visdažādākajos veidos. Reizēm tas ir agrā bērnībā izsapņots sapnis par savu nākotnes profesiju, daļai profesijas izvēle ir bijusi nejaušība, bet vēl kādam tas ir pārdomāts un izsvērts lēmums. To, kā līdz savai profesijai ir tikuši sabiedrībā pazīstami cilvēki, palīdzēs noskaidrot 13 gadus vecais blogeris Rojs.

"Manuprāt, vispilnīgāko iespaidu par profesiju var iegūt, aprunājoties un izjautājot konkrētās profesijas pārstāvi. Ņemot vērā faktu, ka manām aktivitātēm seko daudz tieši gados jaunu cilvēku, esmu nolēmis izveidot videointerviju ciklu "Daži muļķīgi jautājumi profesionālim". Šajās intervijās uz maniem jautājumiem atbild dažādu profesiju pārstāvji, un es ceru, ka šīs sarunas kādam sniegs atbildi uz svarīgo, bet tik sarežģīto jautājumu - par ko man kļūt?" par intervijām stāsta Rojs. 

Šoreiz Rojs uz sarunu aicināja leģendāru personību, latviešu TV, kino un mūzikas video klipu režisoru un producentu, mūzikas ierakstu producentu, dziesmu tekstu autoru Igoru Lingu. "Ja savu nākotni esi nolēmis saistīt ar mūzikas video režiju vai klipu un pasākumu producēšanu, notiekti noskaties šo video!" intriģē blogeris.

Lai noskaidrotu, ko par savu profesiju saka šefpavārs Lauris Aleksejevs, aktrise Ieva Florence un daudzi citi populāri un ne tik populāri cilvēki, seko līdzi jaunumiem blogā Pipars.lv un portālā Apollo!

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu