Pk, 30.09.2022.

Lai gūtu personīgu labumu, ASV aktieris inscinē pret sevi uzbrukumu

Lai gūtu personīgu labumu, ASV aktieris inscinē pret sevi uzbrukumu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Amerikāņu aktieris Džusijs Smolets.
Amerikāņu aktieris Džusijs Smolets. Foto: Reuters / Scanpix

Amerikāņu aktieris Džasijs Smolets, kuru policija apsūdz uzbrukuma inscenēšanā, lai gūtu personīgu labumu, televīzijas seriāla "Empire" ("Impērija") šīs sezonas pēdējās divās sērijās nepiedalīsies, piektdien pavēstīja producenti.

Seriāla veidotāji nolēmuši Smoleta atveidoto varoni Džamalu Laionu neiekļaut pēdējās sērijās, lai "izvairītos no tālākiem traucējumiem uzņemšanas laukumā".

Pagaidām nav skaidrs, vai Smolets varētu atgriezties seriāla nākamajā sezonā.

"Pēdējo nedēļu notikumi mums visiem ir bijuši ārkārtīgi emocionāli," atzina producenti, piebilstot, ka Smolets ir "svarīgs mūsu "Empire" ģimenes loceklis".

Smolets, kurš pats ir melnādainais un gejs, tiek apsūdzēts, ka varasiestādēm melojis par Čikāgā it kā pieredzētu rasistisku un homofobisku uzbrukumu.

Smolets ceturtdien tika aizturēts, bet vēlāk atbrīvots pret 100 000 dolāru drošības naudu.

Smolets sākotnēji apgalvoja, ka 29. janvārī divi maskās tērpti vīrieši viņam Čikāgas centrā uzbrukuši, izkliedzot rasistiskus un homofobiskus apvainojumus.

Čikāgas policija skaidroja, ka aktieris inscinējis uzbrukumu, jo bijis neapmierināts ar savu atalgojumu, kā arī vēlējies veicināt savu karjeru.

Daudzi komentētāji it kā notikušo uzbrukumu skaidroja kā pierādījumu ASV pieaugošajai neiecietībai, turklāt aktieris saņēma neskaitāmus atbalsta apliecinājumus.

Tomēr aizvadīto nedēļu laikā 36 gadus vecais aktieris, kas sākotnēji tika uzskatīts par upuri, kļuvis par aizdomās turamo.

Aktieris policijai apgalvoja, ka uzbrucēji arī saukuši "šī ir MAGA zeme", izmantojot ASV prezidenta Donalda Trampa kampaņas saukļa "Make America Great Again" ("Padarīsim Ameriku atkal diženu") pazīstamo abreviatūru.

» Amerikāņu aktieris, iespējams, inscinējis pret sevi vērstu rasistisku un homofobisku uzbrukumu

Smoleta skandāls piesaistījis uzmanību valsts mērogā, un šo lietu komentē kā politiķi un slavenības, tā televīzijas vakara humora raidījumu vadītāji.

Smoletam celtajam apsūdzībām gūti pierādījumi, izpētot telefona īsziņu un zvanu datus, kā arī bankas čeka informāciju, skaidroja likumsargi.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu