Ģirģenam aizdomas par Deglava tiltam līdzīgām situācijām citos objektos Rīgā

LETA
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens
Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens Foto: Ieva Makare/LETA

Iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam (KPV LV) ir aizdomas, ka arī citos objektos Rīgā ir slikta drošības situācija, līdzīgi kā nesen uz laiku satiksmei slēgtajā Deglava satiksmes pārvadā.

Politiķis intervijā telekanālā LNT potenciāli bīstamos objektus vārdos nenosauca, sakot, ka vēl jāsagaida būvspeciālistu atzinumi, vien aicinot Rīgas pašvaldību veikt tiltu, satiksmes pārvadu un citas kritiskās infrastruktūras tehniskā stāvokļa pārbaudes.

Ministrs uzskata, ka Rīgas domes Satiksmes departaments nav pietiekami savlaicīgi reaģējis uz drošības jautājumiem infrastruktūras objektos.

Viņš pieļāva, ka problēmas veidojas arī tāpēc, ka Rīgas pašvaldība iepirkumos "maksimāli dzen zemē cenas", kā rezultātā, piemēram, pirms darbiem netiekot veiktas tiltu tehniskā stāvokļa ekspertīzes un ciešot darbu kvalitāte.

Foto: Kā izskatās avārijas stāvoklī esošais Deglava tilts

Ģirģens aicināja Rīgas domi paredzēt budžeta līdzekļus attiecīgajiem darbiem.

Pēc ministra domām, Deglava tilta jautājumā iekšlietu struktūru reakcija bijusi adekvāta - ir notikusi būtiska transporta ierobežošana, notikuši stiprināšanas darbi, attiecīgi varot teikt, ka drošības situācija ir uzlabota.

» Ceturtdien, 25. aprīlī, pulksten 5 no rīta slēgta satiksme pār Augusta Deglava ielas pārvadu

Kā ziņots, 25.aprīļa rītā pēc iekšlietu ministra rīkojuma Deglava ielas pārvads tika slēgts satiksmei, izraisot pamatīgus satiksmes sastrēgumus šajā Rīgas daļā. 4.maijā tika atjaunota sabiedriskā un operatīvā transporta kustība pār Augusta Deglava ielas satiksmes pārvadu.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu