Policija aiztur taksistu, kurš piegādājis un tirgojis narkotikas

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Ieva Leiniša/LETA

Trešdien, 5.jūnijā, strādājot narkotiku aprites apkarošanas jomā, Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirkņa policisti aizturējuši kādu taksometra vadītāju, kurš nodarbojas ar narkotiku tirdzniecību, vēsta sociālā tīkla "Facebook" ievietotā informācija.

Ap plkst. 21.30 Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policistiem piesaistot kolēģus no Ceļu policijas, tika apturēts aizdomās turētā vīrieša vadītais taksometrs. Uz aizdomu pamata par narkotiku tirdzniecību vīrietis tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī.

Veicot kratīšanu viņa Rīgas dzīvoklī, garāžā un automašīnā, kā arī pārbaudot viņa personīgās mantas, policisti kopumā konstatēja un atsavināja 25 gramus metamfetamīna.

Pašreizējā izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka vīrietis ir apvienojis taksista darba pienākumus ar noziedzīgo rūpalu – narkotiku piegādi un tirdzniecību. Noziedzīgās darbības viņš veicis plašā teritorijā Rīgā.

Vīrietim nozīmēta ekspertīze, lai noteiktu, vai viņš pats aizturēšanas brīdī nav atradies narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē. Ja ekspertīzes rezultāti būs apstiprinoši, viņam būs jāatbild arī par šo pārkāpumu.

Uz izmeklēšanas laiku taksistam piemērots drošības līdzeklis – policijas uzraudzība.

Lai efektīvi cīnītos ar narkotiku apriti, Valsts policija aicina iedzīvotājus būt aktīviem un ziņot policijai par to tirgošanas vietām un personām, kuras atrodas narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē.

Informēt likumsargus iespējams notikuma brīdī zvanot pa tālruņa numuru 110 vai arī vēršoties tuvākajā Valsts policijas iecirknī. Tāpat šo vielu tirdzniecības vietas iespējams ātri un ērti atzīmēt Iekšlietu ministrijas interaktīvajā kartē: 

http://www.ic.iem.gov.lv/gis2/

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu