Joprojām nav atsākti būvdarbi uz Deglava tilta

Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Slēgtais Augusta Deglava ielas pārvads Rīgā.
Slēgtais Augusta Deglava ielas pārvads Rīgā. Foto: Īriss Sviklis/LETA

Rīgas domes Satiksmes departamenta nolīgtie būvnieki joprojām nav atsākuši būvdarbus uz Augusta Deglava tilta.

Departaments izstrādājis izmaiņas tilta atjaunošanas būvprojektā, kuras patlaban iesniegtas izvērtēšanai ekspertam, pastāstīja departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

Pēc eksperta atzinuma saņemšanas izmaiņu projekts tiks iesniegts Rīgas pilsētas būvvaldē un Būvniecības valsts kontroles birojam (BVKB).

Foto: Kā izskatās avārijas stāvoklī esošais Deglava tilts

Plānots, ka tas tiks izdarīts tuvāko divu nedēļu laikā. Vienlaikus departamentā norāda, ka, visticamāk, būs jārīko atsevišķs iepirkums papildus nepieciešamo darbu veikšanai, jo to izmaksas iet ārpus pašreizējā līguma rāmjiem.

Tas nozīmē, ka būvdarbi varētu tikt atsākti ātrākais vasaras beigās.

BVKB informēja, ka jūnija sākumā BVKB saņēma vairākus darbu veikšanas projektus Deglava tiltam. Ar tiem iepazīstoties, dota atļauja atsākt būvdarbus tajā daļā objekta, uz ko attiecas iesniegtie darbu veikšanas projekti. Pārējo būvdarbu veikšana joprojām ir aizliegta, jo BVKB ir jāsaņem saskaņošanai izmaiņas būvprojektā.

BVKB Rīgas domei uzticēja veikt pārvada siju balstīšanas darbus, kas maija izskaņā arī tika realizēti. Pēc satiksme pa tiltu tika atjaunota pilnībā, tomēr būvdarbi uz pārvada neatsākās.

Foto: Slēgts Augusta Deglava tilts

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu