"Būtu darījis tieši tāpat kā Briedis!" Slavenais Taisons par skandalozo cīņu

Maiks Taisons un Mairis Briedis

FOTO: AP/Scanpix/LETA/Ieva Makare/TVNET kolāža

Skandalozo Supersērijas fināla cīņu, kur savā starpā tikās Mairis Briedis un Kšištofs Glovackis, vēroja arī boksa leģenda Maiks Taisons. Bijušais bokseris atzinis, ka uz Glovacka netīro sitienu būtu atbildējis tieši tāpat kā latvietis.

Intervijā Polijas sabiedriskajam kanālam TVP Taisons komentēja arī nesen Rīgā notikušo cīņu.

"Skatījos cīņu. Glovackis pirmais iesita Briedim pa pakausi. Briedis atbildēja ar sitienu ar elkoni. Es būtu darījis tieši tāpat," atzina Taisons.

Savas karjeras laikā Taisons aizvadīja 58 cīņas, gūstot 50 uzvaras, no kurām 44 izdevās pretinieku nokautēt. 1997. gadā Taisons iegāja boksa vēsturē ar ļoti nesportisku rīcību, nokožot pretiniekam Evanderam Holifīldam ausi.

Galerija: Briedis iekļūst Pasaules boksa supersērijas finālā

Briedis savā īpašumā ieguvis Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostu pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem).

Supersērijas finālā Briedis cīnīsies arī par Pasaules Boksa padomes (WBC) čempionu josta un Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) titulu, kas patlaban pieder kubietim Junieram Dortikosam. Pagaidām nav oficiāli paziņots, kur un kad notiks supersērijas fināls, kurā paredzēta cīņa arī par leģendārā Muhameda Ali vārdā nosaukto trofeju.

Uz augšu