Putins izraisa joku vētru, ierodoties G20 samita vakariņās ar savu krūzi

Putins izraisa joku vētru, ierodoties G20 samita vakariņās ar savu krūzi
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 17
Foto: AFP / Scanpix

Krievijas prezidents Vladimirs Putins Japānā oficiālajās G20 samita vakariņās ieradies pats ar savu krūzi, izraisot sociālajos medijos jokus un minējumus par to, vai ilggadējais Kremļa saimnieks gadījumā nesirgst ar paranoju.

Video redzams, ka Putins, kurš pie varas Krievijā ir teju 30 gadus, dzer no baltas termokrūzes, kamēr pārējie līderi dzērienus bauda no vīna glāzēm.

"Tas ir tāpēc, ka viņš vienmēr dzer tēju no šī termosa," ziņu aģentūrai "RIA Novosti" skaidroja Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.

Krievijas līderis arī pacēlis savu krūzi tostam, vēršoties pie ASV prezidenta Donalda Trampa.

Savukārt Tramps baudījis tumšu dzērienu, kas, domājams, bija vīna glāzē ielieta kola.

Tas, ka Putins ieradies starptautiskā sarīkojumā pats ar savu krūzi, tīmeklī izsaucis minējumus, ka 66 gadus vecais līderis vairs nevienam neuzticas.

"Ja jūs būtu redzējuši to, ko es esmu redzējis, arī jūs ņemtu līdzi savu krūzi," sociālajā tīklā "Twitter" ierakstījis Putina parodijprofila @DarthPutinKGB autors.

"Vectēvs jau pavisam kļuvis par paranoiķi. Pat G20 dzer no savas glāzes," "Twitter" bažījas profila @oldLentach autors, kurš sociālajā tīklā ievietojis arī samita vakariņu video.

"Vienkārši kaut ko saprot no indēšanas," lasāms komentārā pie tvīta.

Krūze ir līdzīgai tai, no kuras Putins dzēris savās ikgadējās preses konferencēs. Uz tās bija redzams Krievijas simbola divgalvainā ērgļa attēls.

Putinam G20 samita gaitā bijušas vairākas divpusējas tikšanās, arī ar Trampu un Lielbritānijas premjerministri Terēzu Meju.

» "Nejaucies ASV prezidenta vēlēšanās!" Tramps jokodamies brīdina Putinu

Foto: Japānā sākas G20 valstu samits

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu