Lucavsalā jau izveidojušies sastrēgumi

LETA
Automašīnu sastrēgums
Automašīnu sastrēgums Foto: Pixabay

Šovakar daudzviet Rīgā izveidojušies sastrēgumi, tai skaitā Lucavsalas apkārtnē, kur šovakar, 6. augustā, paredzēts grupas "Rammstein" koncerts, liecina sastrēgumu karte portālā "Balticmaps.eu".

Pašreiz Salu tilta caurbraukšanas laiks pārsniedz piecas minūtes, turklāt sastrēgums izveidojies arī Krasta ielā un uz uzbrauktuves uz Salu tilta Pārdaugavas virzienā.

Tāpat sastrēgums izveidojies visā Valmieras ielas garumā virzienā no Tallinas ielas līdz Lāčplēša ielai, kā arī Lāčplēša ielā no Valmieras ielas līdz Salu tiltam.

Pārdaugavā palēnināta satiksme ir novērojama abos virzienos uz Bauskas ielas pie Ulmaņa gatves, kā arī uz pašas Ulmaņa gatves centra virzienā.

Tāpat sastrēgums izveidojies Uzvaras bulvārī, Raņķa dambī, Slokas ielā, kā arī uz Mūkusalas ielas Akmens tilta virzienā.

Centra pusē sastrēgumi veidojas uz Krišjāņa Valdemāra ielas, Marijas ielas, Eksporta ielas un Kalpaka bulvāra.

Arī citviet pilsētā izveidojušies sastrēgumi.

Jau ziņots, ka šovakar Lucavsalā norisināsies vācu metāla mūzikas grupas "Rammstein" koncerts, kura laikā Lucavsalas apkārtnē gaidāmi satiksmes ierobežojumi un izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori.

No šodienas plkst. 7 līdz 7.augusta plkst.1 Mūkusalas ielas posmā no Akmeņu ielas līdz Bauskas ielai, tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, kā arī atstātie transportlīdzekļi tiks piespiedu kārtā pārvietoti ar autoevakuatora palīdzību uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

No plkst. 8 līdz plkst. 1 tiks aizliegta kuģošanas līdzekļu tauvošanās un enkurošanās Mazajā Daugavā, kā arī no plkst. 15 līdz plkst. 1 tiks slēgta kuģošanas līdzekļu satiksme Mazajā Daugavā.

Tāpat no šodienas plkst. 23 līdz rītdienas plkst. 1 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Mūkusalas ielas posmā no Akmeņu ielas līdz Bauskas ielai. Ierobežojums neattieksies uz operatīvo transportu, sabiedrisko transportu, transportlīdzekļiem ar pasākuma organizatora atļaujām, kā arī iedzīvotājiem un uzņēmumiem, kuri strādā un dzīvo ielas slēgtajā posmā.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu