T 14.04.2021.

Jauna informācija par afgāņu patvēruma meklētāju Francijā, kurš brutāli sadūris vairākus cilvēkus

Glābšanas dienesti traģiskā uzbrukuma vietā.

FOTO: AFP/ Scanpix

Sestdien, 30. augustā, kāds patvēruma meklētājs no Afganistānas ar nazi uzbrucis cilvēkiem, nogalinot 19 gadus vecu vīrieti un ievainojot astoņus cilvēkus, paziņojusi policija.

Uzbrukums noticis autobusa pieturā Lionas piepilsētā Vilurbanā. Policija uzbrucēju aizturējusi.

Pēc policijas pārstāvja teiktā, uzbrucējs bijis Afganistānas pilsonis, kurš lūdzis patvērumu Francijā. Līdz šim viņš nebija nonācis ne policijas, ne specdienestu redzeslokā.

» "Tur daudz asiņu virtuvē..." Atklātas jaunas detaļas par vīrieti, kurš Mīlgrāvī nesa segā ievīstītu līķi

Notikušā aculieciniece ziņu aģentūrai AFP pastāstīja, ka uzbrucējs, kurš izskatījies saniknots, kādam autobusu pieturā stāvošam cilvēkam pārgriezis vēderu, gados jaunam vīrietim iedūris galvā un sievietei nogriezis ausi.

"Visur bija asinis," sacīja aculieciniece.

No astoņiem uzbrukumā ievainotajiem trīs ir kritiskā stāvoklī. Autobusu pieturā esošie cilvēki ielenkuši uzbrucēju, viņu aizturējuši un un nodevuši policijai.

» Apsēstība ar bulgāru modeli, parādi un trīs nāves. No erotiskajiem čatiem atkarīgs vīrietis ASV nogalina savu ģimeni

Prokuratūras pārstāvis svētdien paziņoja, ka psihiatrs uzbrucējam diagnosticējis paranoidālo delīriju, turklāt konstatēts, ka pirms uzbrukuma viņš izsmēķējis lielu daudzumu marihuānas. Nopratināšanā viņš teicis, ka dzirdējis balsis, kas viņam esot likušas nogalināt cilvēkus.