Kautiņi un lamas, tikai ne cīņas. Makgregora piedzīvojumi pēdējā gada laikā

Apollo.lv
Foto: AP/LETA

6. Oktobrī aprit precīzi gads, kopš jaukto cīņas mākslu (MMA) cīkstonis Konors Makgregors pēdējo reizi aizvadīja cīņu. Lai gan otagonā Makgregors nav bijis aktīvs, ārpus tā, īru cīkstonis regulāri izcēlās ar skandalozām darbībām vai izteikumiem. Portāls "Apollo" piedāvā apskatīt skaļākos no Makgregora piedzīvojumiem pēdējā gadā laikā.

Pagājušā gada 6. oktobrī oktagonā beidzot satikās Konors Makgregors un Habibs Nurmagomedovs. Pirms cīņas sportisti bija apmainījušies ar visdažādākajiem aizvainojumiem Beidzot bija pienācis laiks vārdus likt pie malas un ļaut runāt darbiem. Makgregors zaudēja ceturtajā raundā, taču skandāli ar to tikai sākās, jo uzreiz pēc cīņas beigām izcēlās pamatīgas nekārtības, kurās iesaistījās abi cīkstoņi. 

Rezultātā, abiem sportistiem tika piespriestas diskvalifikācijas, kas nozīmēja, ka tuvākajos sešos mēnešos ziņas par īru cīkstoni cīkstoni oktagonā izpaliktu.Tiesa, tas nenozīmēja, ka izpaliks jaunumi par Makgregora darbībām ārpus oktagona. Šādu ziņu nākamā gada nogrieznī bija daudz.

No padzīvojuša vīra iekaustīšanas, līdz dalībai sociālo tīklu izaicinājumā, portāls "Apollo" apkopojis skaļākos Makgregora izteikumus un darbības, kopš viņa pēdējās cīņas.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu