Mārtiņš Rītiņš tomēr nepārdos savu grezno Baltezera saimniecību, tā vietā - to paplašinās

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Mārtiņš Rītiņš
Mārtiņš Rītiņš Foto: LETA

Septembrī presē parādījās ziņa, ka viens no Latvijas populārākajiem pavāriem un biedrības "Slow Food Riga" priekšsēdētājs Mārtiņš Rītiņš pārdošanā izlicis savu savrupmāju Baltezerā. Kā tagad viņš apliecināja izdevumam "Vakara Ziņas", tā tomēr nenotiks. 

Šefpavārs pat atklāja, ka pie viņa drīz uz dzīvi pārcelsies brāļi, tādēļ jau tuvākajā nākotnē viņš plāno paplašināt savu rezidenci, Viņš pastāstīja, ka divi vecākie brāļi šobrīd dzīvo Londonā, pie tiem viņš paliek trīs vai četras reizes gadā, taču nu viņam izdevies abus pierunāt pārvākties atpakaļ uz Latviju.

"Esmu pierunājis brāļus atgriezties Latvijā uz palikšanu. Mēs atkal būsim visi trīs kopā! Dzīvosim Baltezerā, kur mums ir liela teritorija. Uzcelsim mājai vēl vienu stāvu. Māju nepārdodu. Tās bija baumas," atklāja Rītiņš.

Atgādinām, ka Rītiņa saimniecība ir 2589 kvadrātmetrus liels zemesgabals un 169 kvadrātmetrus plašā māja. Mājai ir četras istabas, guļamistaba un vannasistaba, izbūvēts plašs pagrabs. 

Saimniecībā Rītiņš ierīkojis luksusa "vistu apartamentus" – pie griestiem karājas lustra, sienas rotā grebtas koka glezniņas, katrai vistai ir sava guļvieta kastē, stūrī pie griestiem uzstādīta novērošanas kamera.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu