Pk 4.12.2020.

Madara Kiviča dalās ar savu priecīgas dzīves "recepti"

Skandalozā mūziķa Andra Kiviča divu meitu mamma Madara sociālajos tīklos ir dalījusies ar savu "recepti" par to, kā padarīt dzīvi priecīgāku. 

"Miegs ir viena no svarīgākajām sastāvdaļām mūsu dzīvē. Naktīs man grūti iemigt, bet dienā (ja izdodas atrast tam laiku) piekopju to saucamo day nap (diendusu red. piez.) un pat pēc 10 minūtēm jūtos enerģiska un mundra. 

Uzlabot fizisko formu. Ne vienmēr tai jābūt sporta zālei. Galvenais - lai tas sagādā prieku. Ķermenis un prāts par to pateiks paldies. 

Nostādīt mērķus. Pierakstīt dažādus mazos un lielos mērķus, termiņus. Tas veido disciplīnu un pēc katra mērķa sasniegšanas sevi palutināt. 

Saudzēt un mīlēt sevi. Mēdzam uzņemties pārāk daudz pienākumu, lielu atbildību (arī es), tad izdegam un jūtamies kā žonglieris, kuram uz pirkstiem griežas pārāk daudz šķīvju. Ir jāatrod brīdis sev, no pārstrādāšanās un lieka stresa darīsim sev pāri vēl vairāk. 

4

Būt iecietīgam, pieklusināt ego. Uzklausīt tuvākos, atbalstīt. Ne vienmēr mums prasa padomu, varbūt vēlas tikai to, lai kāds uzklausa. Šeit mans mīļais citāts - "Most people can hear. Few people can listen." (Lielākā daļa cilvēku dzird. Tikai daži cilvēki ieklausās red. piez.)  Komunikācijas trūkums mūsdienās ir ļoti izplatīts. Cilvēki vienkārši vairs nesarunājas. Un kādēļ? Atbilde zināma...

Saglabāt bērnu sevī. Smieties un jautroties nepiedien tikai bērnībā. Uzvesties reizēm muļķīgi un bērnišķīgi var un vajag arī pieaugušajiem. Tā mēs ražosim vairāk prieka un cerams, ka ar to aplipināsim arī citus.

Izveidot ap sevi tādu kā ligzdiņu. Savu pasauli. Man vienmēr bijusi svarīga mājas sajūta. Es bez tās nejūtos harmonijā. Lai arī labi adaptējos dažādos apstākļos - mājas un meitas man ir viss. Un ne vienmēr mājas ir vieta, bieži tā ir sajūta," rakstīja Kiviča.

Komentāros cilvēki gan mazāk apsprieda Madaras padomus, bet gan veltīja viņai komentārus par brūnajiem matiem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ma_DARA ♎ (@madara.kivica) on

Redaktors iesaka