C, 30.11.2023.

Bezvēsts pazudis viens no filmas "Oļegs" iegūtajiem "Lielajiem Kristapiem"

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: Facebook/ Lielais Kristaps

Otrdien, 12. novembrī, noslēdzās kino festivāls "Lielais Kristaps" ar apbalvošanas ceremoniju, kurai sekoja līksma ballīte. Nu, 13. novembrī, "Lielais Kristaps" organizētāji vērsušies pēc viesu palīdzības vienas godalgotās balvas meklēšanā.

Trešdien, 13. novembrī, "Lielais Kristaps" sociālajā tīklā "Facebook" dalījās ar ierakstu, ka uzreiz pēc ceremonijas ir pazudusi viena no pasniegtajām balvām. 

Konkrētais apbalvojums tika pasniegts filmas "Oļegs" operatoram Bogumilam Godfrejovam.

"Pēdējo reizi redzēta uzreiz pēc ceremonijas Versaļas zālē "Splendid Palace" kopā ar diviem citiem filmas "Oļegs" Kristapiem," organizētāji raksta "Facebook".

Jau ziņots, ka Latvijas nacionālo kino balvu "Lielais Kristaps" kā labākā pilnmetrāžas spēlfilma šogad ir ieguvusi režisora Jura Kursieša filma "Oļegs", par darbu kurā kā labākais apbalvots arī operators Bogumils Godfrejovs.

Īpašā žūrijas atzinība par oriģinālas vēsturiskās atmosfēras radīšanu uz ekrāna tika piešķirta filmai "1906", kuras režisors ir Gatis Šmits.

Savukārt kā labākais spēlfilmas režisors tika apbalvots Jānis Ābele par filmu "Jelgava ’94".

"Lielo Kristapu" kā labākā aktrise ieguva Kristīne Nevarauska par tēlojumu filmā "Nekas mūs neapturēs", labākā aktiera balvu ieguva Jēkabs Reinis par darbu seriālā "Sarkanais mežs", bet kā labākais aktieris otrā plāna lomā apbalvots Dāvids Ogrodņiks par darbu filmā "Oļegs".

Balvu kā labākā aktrise otrā plāna lomā ieguva Ieva Puķe par filmu "Jelgava ’94", turklāt šīs filmas galvenās lomas atveidotājs Bruno Bitenieks saņēma īpašo žūrijas atzinību par daudzsološu tēlojumu filmā kopā ar lielisku profesionālo aktieru ansambli.

Foto: Noslēdzies kino festivāls "Lielais Kristaps"

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu